WIADOMOŚCI

Agencja PR Calling rozpoczęła współpracę ze startupem Positionly

Mateusz Zawiślak  PR 09.01.2017, przeczytano 188 razy

Agencja PR Calling! kompleksowo zadba o media relations w Polsce oraz o strategię content marketingową dla firmy Positionly


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-pr-calling-rozpoczela-wspolprace-ze-startupem-positionly,31031,artykul.html

- Positionly to obecnie jeden z najgorętszych polskich startupów, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu search experience optimization. Jako partner, zamierzamy dostarczać usługi komunikacyjne na najwyższym poziomie, które będą stanowić istotne wsparcie dla rozwoju biznesu klienta na naszym rynku –  komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business PR Calling.

- Szukaliśmy agencji, która będzie rozumiała nie tylko rynek startupowy, ale także marketingowy i technologiczny. Znalezienie firmy o tak kompleksowych kompetencjach zdecydowanie nie należało do najłatwiejszych zadań, ale niezmiernie cieszymy się, że nam się to udało. Liczymy na bardzo owocną współpracę z zespołem PR Calling – dodaje Grzegorz Kazulak, prezes Positionly.

Agencja PR Calling została wybrana drogą rekomendacji. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło: PR Calling

www.prcalling.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 173 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone