logo
WIADOMOŚCI

Agencja Reklamowa „Studio W” i Newtrend w gronie Członków PIAP

Mateusz Zawiślak  PR 13.12.2017, przeczytano 185 razy

Grono firm Członkowskich PIAP powiększyło się o kolejne, nowe firmy z branży upominków reklamowych : Agencja Reklamowa „Studio W” i Newtrend.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-reklamowa-_studio-w_-i-newtrend-w-gronie-czlonkow-piap,34847,artykul.html

- Do PIAP-u przystępujemy z myślą dalszego rozwoju naszej działalności. Chcieliśmy dołączyć do grona profesjonalistów świadcząc najwyższą jakość usług oraz produktów."Zatrzymując się - cofasz się - mówi Mateusz Własny właściciel firmy Agencja Reklamowa „Studio W".

- Do PIAP-u przystępujemy, ponieważ chcemy zaproponować koncepcję myślenia projektowego, firmom, które potrzebują zmian w procesie budowania przewagi konkurencyjnej – mówi Jolanta Ograbek z Newtrend.

Agencja Reklamowa „Studio W” świadczy kompleksowe usługi reklamowe od ponad 7 lat.

Newtrend – firma tworząca metodą DesignThinking innowacyjne upominki reklamowe.

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
Virtual Garden w Poznaniu ruszył wraz z projektem „Znaki Miasta”, funkcjonującym w ramach tegorocznej imprezy Mediations Biennale. Zawiłe ścieżki, wąskie dróżki, odrobina tajemnicy i na każdym kroku… sztuka, także ta uliczna – taki jest Poznań i każdy może odnaleźć się w tym niezwykłym labiryncie, który głośno krzyczy o wolności.
 
czwartek 19.04.2018, 187 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone