logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Poznań: Agencja Reklamowa szuka Udziałowca.

27.10.2018
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1276

Agencja Reklamowa działająca na ogólnopolskim rynku nieprzerwanie od prawie 25 lat szuka inwestora kapitałowego.

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o., dwa lata temu poczyniła znaczące inwestycje, które z uwagi na zbieg kilku niekorzystnych czynników w tym makroekonomicznych i politycznych, nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Obecnie spółka nie przynosi dochodu. Jednak przy dofinansowaniu, firma w pełni mogłaby wykorzystać swój potencjał i generować bardzo wysokie zyski.

Niewątpliwymi atutami i wartościami agencji są: niespełna 25 lat nieprzerwanego funkcjonowania na rynku, doskonała znajomość rynku, doświadczony Zespół, znajomość najnowszych technologii - know how, bogate port folio z kilkoma znaczącymi podmiotami, niewykorzystany potencjał lokalowy i technologiczny – (rezultat inwestycji z przed 2 lat), wdrożona w 90% druga gałąź nowych usług z branży wystroju wnętrz.

Optymalną i preferowaną formą inwestycji byłoby nabycie udziałów z opcją późniejszego odsprzedania z oczekiwanym zyskiem, jednak nie jest to wymóg konieczny. Nie ma też żadnych wymogów w odniesieniu do formy prawnej potencjalnego inwestora czy funduszu.

Wielkość oczekiwanej inwestycji to kwota pomiędzy 100 a 300 tys. w zależności od ustalonych warunków.
Więcej szczegółów dla zainteresowanych.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-reklamowa-szuka-udzialowca.%2C-poznan,73796,ogloszenie.html

http://www.expansa.pl/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+ + +
Ofertę złożył: Expansa
Telefon: 603987659
Kontakt: Hieronim Matczak

e-mail: hieronim.matczak@expansa.pl

Konto Expansa nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


Reklama na Tramwajach i Autobusach (Przyjmę zlecenie)
termin:  ? 

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764