Kraków: Agencja reklamowa zatrudni montera reklam

11.01.2023
Oferta ważna do:01.04.2023 godz. 00:00
Odsłon: 1143

Działalność reklamową rozpoczęliśmy w 1997 roku i trwa ona nieprzerwanie do dzisiaj. Od początku działalności dążymy do tego, aby nasza firma była postrzegana jako solidny i godny zaufania partner. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie reklamy i promocji. Nasze działania oparte są na najnowocześniejszych formach przekazu wizualnego, trafiających do wszystkich grup docelowych.

Mamy do dyspozycji nowoczesne, rozbudowane zaplecze techniczne, a nasze prace wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem i wysoką jakością stosowanych materiałów.

Twoim obowiązkiem będzie.

Montaż elementów reklamowych lub mebli zgodnie z rysunkiem technicznym.

Nasze oczekiwania:

- Posiadanie prawa jazdy kat. B
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
- Zdolności techniczne i manualne
- Gotowość do wyjazdów delegacyjnych w kraju lub za granicę.
- Zaangażowanie w pracę i gotowość do nabywania nowych umiejętności

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (montaż reklam, montaż elementów budowlanych - fasad, okien, montaż mebli, montaż oświetlenia)
- Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznej (posiadanie uprawnień SEP będzie dodatkowym atutem)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Status studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

Szkolenie wstępne
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Umowę o pracę
Pracę w różnorodnym zespole ludzi, którzy lubią to co robią

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy logistyka@suprastudio.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-reklamowa-zatrudni-montera-reklam%2C-krakow,88917,ogloszenie.html

Ofertę złożył: biurosupra
Telefon: 790700076
Kontakt: Eryk Michaluk
Składowa 2
e-mail: biuro@suprastudio.pl

Konto biurosupra nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.