logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Visumate z Niemiec inwestuje w rynek polski

  PR 10.02.2017, przeczytano 584 razy

Agencja marketingu wizualnego, VISUMATE, otwiera biuro w Polsce i pozyskuje nowych klientów. Firma, której główna siedziba znajduje się w Berlinie, specjalizuje się w marketingu treści, komunikacji wizualnej oraz tworzeniu cyfrowych tożsamości marek. Wśród klientów VISUMATE są m.in: Samsung, Absolut, Stradivarius, Ford, Adidas, Desigual oraz Cybex.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-visumate-z-niemiec-inwestuje-w-rynek-polski,31402,artykul.html

VISUMATE to jeden z liderów influence marketingu. Specjalizuje się w wizualnej tożsamości marek odpowiadając na potrzeby brandów, które swoje globalne komunikaty przenoszą na rynki lokalne. Poprzez siłę digital influencerów na każdym rynku buduje sieć zaufanych liderów opinii. Podobne działania od niedawna kreuje w Polsce. Nowo otwarty oddział firmy znajduje się w Gdańsku.

– Jako jedna z kluczowych na rynku europejskim agencji specjalizujących się w segmencie marketingu liderów zdecydowaliśmy się wejść również na rokujący ogromnym potencjałem rynek polski. Wzrost liczby korzystających w Polsce z Instagrama, jednego z podstawowych narzędzi marketingu wizualnego w mediach społecznościowych, dostrzegają również marki, które chcą zaistnieć w tym kraju. Ułatwi im to VISUMATE Polska – mówi Thomas Kakareko, Content Creator & Partner w VISUMATE. – Dzięki VISUMATE globalne marki będą mogły komunikować się bezpośrednio ze swoimi odbiorcami w Polsce, a działające dotąd na polskim rynku firmy zyskają szeroki dostęp do odbiorców na świecie.

Oprócz działań związanych z wprowadzeniem i rozwojem marek na nowym rynku VISUMATE wspiera także inicjatywy szkoleniowe. W ubiegłym roku firma była partnerem pierwszych z cyklu warsztatów fotografii mobilnej, które odbyły się w Gdańsku.

Źródło: VISUMATE

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764