logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Webtalk z obsługą kreatywną dla marki Auchentoshan

  PR 03.08.2022, przeczytano 271 razy
ilustracja

Do Klientów WebTalk dołączyła marka wysokojakościowej whisky single malt - Auchentoshan.  Współpraca została nawiązana w ramach wygranego przetargu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-webtalk-z-obsluga-kreatywna-dla-marki-auchentoshan,396792,artykul.html

Pierwszym kluczowym elementem jest kampania “Otwórz Ciekawość” rozpoczęta spotem, opublikowanym w social mediach marki i zaangażowanych Twórców - wokalistki Natalii Nykiel, fotografa Jana Dmitriego i stylisty fryzur - Dawida Krynickiego (łącznie 230 tys. obserwujących). Twórcy reprezentują różne odmiany ciekawości, o których szerzej opowiedzą na swoich kanałach - Natalia Nykiel o ciekawości tworzenia, Dawid Krynicki o ciekawości ludzi, a Jan Dmitri o ciekawości świata.

Sercem kreacji było wykorzystanie 6-ściennego pryzmatu, uwydatniającego efekt ciekawości, stawiając przed widzem wieloelementowy obraz - spojrzenie przez pryzmat z każdej perspektywy jest inne, nieprzewidywalne, a co za tym idzie - ciekawe.

- Ciekawość ma różne aspekty, często nie zwracamy uwagi, co możemy, dzięki niej osiągnąć. A przecież to właśnie ona jest motywacją do odkrywania siebie i otwierania na nowe doznania, takie jak na przykład degustacja alkoholi premium, w naszym przypadku - wysokojakościowej whisky. Każdy zaangażowany influencer uosabia inny typ ciekawości i jest w tym miejscu, na które zapracował, także dzięki temu, że odważył się za tą ciekawością podążać. - mówi Przemysław Puchalski, Creative Director w WebTalk.

W ramach obsługi WebTalk realizuje dla Auchentoshan zakres stałych działań obejmujący: strategię działań digital i plan taktyczny, obsługę kreatywną, działania influencer marketingowe i ambasadorskie, produkcję materiałów wideo i foto oraz działania mediowe.

Źródło: WebTalk

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764