logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agfa :Apogee na targach digi:media w Düsseldorfie i Poligrafia w Poznaniu

   11.04.2011, przeczytano 2461 razy

Podczas organizowanych po raz pierwszy targów digi:media 2011, jakie odbywały się w dniach 7-9 kwietnia w Düsseldorfie, firma Agfa Graphics promowała najnowszą wersję swojego sztandarowego systemu workflow :Apogee Prepress 7. Oprogramowanie było wykorzystywane do sterowania prezentowaną na targach cyfrową maszyną drukującą z rodziny HP Indigo Press. W Polsce będzie można zapoznać się zarówno z tym systemem Agfa Graphics, jak też z innymi rozwiązaniami z jej oferty, podczas rozpoczynających się jutro targów Poligrafia i Euro-Reklama w Poznaniu. Firma będzie na nich obecna w dwóch lokalizacjach: na stoisku nr 1 w hali 3A oraz na stoisku nr 86 w hali 5.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agfa-%3Aapogee-na-targach-digi%3Amedia-w-d%C3%BCsseldorfie-i-poligrafia-w-poznaniu,12352,artykul.html

Podczas prezentacji odbywających się na targach w Düsseldorfie szczególny nacisk był kładziony na wchodzącą w skład systemu :Apogee Prepress 7.0 opcję Digital Print Link. Za jej pomocą użytkownicy tego oprogramowania mogą rozszerzyć swój workflow do wersji hybrydowej, umożliwiającej jednoczesne drukowanie w konwencjonalnej maszynie offsetowej i w urządzeniu cyfrowym, jak np. maszyna HP Indigo Press.

Funkcja pozwalać ma w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w modułach :Apogee Preflight (przeznaczonym do wstępnej weryfikacji dokumentów PDF), :Apogee Impose (stworzonym przez Agfa Graphics module automatycznego montażu) i :Apogee Web Portal (pozwalającym na integrację procesów drukowania i włączenie zleceniodawcy w etap związany z przygotowaniem i akceptacją prac). Rozwiązanie wykorzystuje w obu przypadkach tę samą technologię renderingu, opartą na silniku Adobe PDF Print Engine, dzięki czemu użytkownicy korzystać mogą z identycznie przygotowanych zestawów danych.

Z najnowszą wersją oprogramowania :Apogee Prepress będą mogli zapoznać się także odwiedzający targi Poligrafia i Euro-Reklama w Poznaniu. Agfa Graphics zaprasza w tym celu na stoiska zlokalizowane w ramach segmentu Digital Printing Expo w pawilonie 3a oraz w głównej części targów Poligrafia w pawilonie 5.

Więcej o targach Poligrafia 2011 na naszych łamach.

Źródło: PrintinPoland
www.agfa.com.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Artlab.pl rozbudowuje park maszynowy o dwa nowe plotery Agfa
W ostatnim czasie w warszawskiej drukarni wielkoformatowej Artlab.pl rozpoczęły pracę – w zaledwie miesięcznym odstępie – dwa nowe wielkoformatowe plotery marki Agfa. Z myślą o usprawnieniu obsługi podłoży giętkich w trybie „z roli na rolę” pojawił się tu model Anapurna RTR3200i LED, do którego wkrótce dołączyło urządzenie z płaskim...
Heidelberg wprowadza pakiet działań zwiększających rentowność
Zarząd Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) przyjął szeroko zakrojony pakiet działań w celu krótkoterminowej redukcji kosztów strukturalnych i długoterminowej poprawy rentowności Spółki. Koncentracja na zyskownej działalności podstawowej i systematyczna praca nad kosztami mają na celu poprawę EBITDA o 100 mln EUR, z wyłączeniem wyniku...
Innowacje w maszynach Speedmaster
Całkowicie przeprojektowana generacja Prinect Press Center z nowym systemem operacyjnym Speedmaster zapewnia funkcjonalność Push to Stop i połączenie z chmurą Prinect dla każdego Speedmastera.
Zakończenie procesu zmierzającego do stworzenia nowej struktury udziałowców Grupy Antalis poprzez zawarcie umowy z Kokusai Pulp and Paper na zakup wszystkich akcji będących w posiadaniu spółki Sequana, głównego akcjonariusza Antalis, jak również podpisanie umowy kupna wszystkich akcji będących w posiadaniu banku Bpifrance Participations, a także...
Czas przejść do drukowania z mniejszą ilością lub całkowicie bez IPA?
Szanowni Państwo, Wyjątkowa sytuacja międzynarodowa związana z pandemią koronawirusa doprowadziły do znacznych ograniczeń w dostawach oraz dużego wzrostu cen alkoholu izopropylowego (IPA).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764