logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agnieszka Bacińska z Walk PR w jury Lisbon International Ad Festival

  PR 28.08.2019, przeczytano 816 razy

Już 20 września odbędzie się 4 edycja Lisbon International Advertising Festival. W tym roku jedyną reprezentantką Polski w jury została Agnieszka Bacińska, prezes Walk PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agnieszka-bacinska-z-walk-pr-w-jury-lisbon-international-ad-festival,383738,artykul.html

Agnieszka Bacińska dołączyła do 75-osobowego zespołu grand jury i oceni prace zgłoszone w kategorii public relations. To już kolejny udział Bacińskiej w międzynarodowym konkursie reklamowym. W ubiegłym roku została jurorem w Cannes Lions. Oprócz oceniania prac w Lisbon International Ad Festival, w tym roku zasiądzie również w jury konkurs Złote Spinacze.

Lisbon International Advertising Festival jest międzynarodowym konkursem reklamowym, w którym oceniane są prace w takich kategoriach, jak radio, prasa, design, PR, event czy mobile. Projekty konkursowe poddawane są ocenie w dwóch etapach – w pierwszym z nich Grand Jury wybiera shortlistę prac, w drugim – Executive Jury decyduje o przyznaniu nagród tym najlepszym. 20 września br. odbędzie się cykl konferencji, po których nastapi ceremonia wręczenia nagród. Więcej informacji o konkursie: https://www.lisbonadfestival.com.

Źródło: Walk PR

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszyła jubileuszowa 10. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego
Już po raz dziesiąty, kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają do udziału w Wyjątkowym Konkursie Fotograficznym. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 20 września br. w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają wspaniałe...
Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764