logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agnieszka Bacińska z Walk PR w jury Lisbon International Ad Festival

  PR 28.08.2019, przeczytano 356 razy

Już 20 września odbędzie się 4 edycja Lisbon International Advertising Festival. W tym roku jedyną reprezentantką Polski w jury została Agnieszka Bacińska, prezes Walk PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agnieszka-bacinska-z-walk-pr-w-jury-lisbon-international-ad-festival,383738,artykul.html

Agnieszka Bacińska dołączyła do 75-osobowego zespołu grand jury i oceni prace zgłoszone w kategorii public relations. To już kolejny udział Bacińskiej w międzynarodowym konkursie reklamowym. W ubiegłym roku została jurorem w Cannes Lions. Oprócz oceniania prac w Lisbon International Ad Festival, w tym roku zasiądzie również w jury konkurs Złote Spinacze.

Lisbon International Advertising Festival jest międzynarodowym konkursem reklamowym, w którym oceniane są prace w takich kategoriach, jak radio, prasa, design, PR, event czy mobile. Projekty konkursowe poddawane są ocenie w dwóch etapach – w pierwszym z nich Grand Jury wybiera shortlistę prac, w drugim – Executive Jury decyduje o przyznaniu nagród tym najlepszym. 20 września br. odbędzie się cykl konferencji, po których nastapi ceremonia wręczenia nagród. Więcej informacji o konkursie: https://www.lisbonadfestival.com.

Źródło: Walk PR

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764