logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agnieszka Dyoniziak z KPMG do Selectivv

  PR 14.02.2019, przeczytano 184 razy

Agnieszka Dyoniziak dołączyła do zespołu Selectivv Data Tank (działu badań i analiz) i objęła stanowisko Public Sector Managera. Przed dołączeniem do Selectivv była związana z KPMG Advisory, gdzie pracowała w zespole doradztwa gospodarczego dla sektora publicznego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agnieszka-dyoniziak-z-kpmg-do-selectivv,381241,artykul.html

W związku z coraz większą liczbą projektów opracowywanych na zlecenie administracji publicznej firma zdecydowała się na utworzenie dedykowanego działu. Zespołem odpowiedzialnym za obsługę klientów z tego sektora pokieruje Agnieszka Dyoniziak, pełniąc obowiązki Public Sector Managera. Selectivv w ostatnim czasie realizował m.in. takie  projekty jak: badanie ruchu turystycznego w kilku polskich województwach, współpracował z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu w zakresie analiz energetycznych oraz przeprowadził autorskie badanie wraz przedstawicielem Zespołu Doradców Gospodarczych TOR dotyczące natężenia ruchu komunikacyjnego w stolicy.

Kim jest nowy Public Sector Manager w Selectivv?

Agnieszka Dyoniziak posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe związane ze współpracą z administracją publiczną. Wcześniej, przez 11 lat pracowała w KPMG Advisory w zespole doradztwa gospodarczego dla sektora publicznego, gdzie realizowała m.in. analizy rynkowe na zlecenie administracji publicznej. Wspierała również klientów w procesie zamówień publicznych. Od lutego tego roku Agnieszka dołączyła do Selectivv, gdzie będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów z rynku publicznego, monitorowanie rynku w zakresie ogłaszanych procedur przetargowych i koordynowanie kalendarza terminów postępowań przetargowych. Do jej obowiązków będzie również należeć analiza treści specyfikacji przetargowych oraz pozyskiwanie dokumentów  niezbędnych  do przygotowania  ofert. Agnieszka będzie również współpracować z innymi działami Selectivv, które będą zaangażowane w postępowania przetargowe oraz na bieżąco analizować rynek zamówień publicznych.

Źródło: Selectivv

www.selectivv.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

B-life Botanicals z niecodzienną kampanią outdoorową
W czerwcu ruszyła kampania outdoorowa nowych warzonych napojów B-Life Botanicals. Na nośnikach reklamowych można zobaczyć niecodzienne elementy 3D – puszki i liście. Kampania realizowana jest między innymi na nośnikach Cityboard Media.
„Żubr zaprasza na Podlasie” w nowej kampanii marki
Tym razem nie strażnik Puszczy i opiekun jej mieszkańców, ale gospodarz i przewodnik – w taką rolę wciela się Żubr w najnowszym spocie „Żubr zaprasza na Podlasie”. Marka prezentuje walory swojego macierzystego regionu, chcąc odwdzięczyć mu się w ten sposób i zachęcić do przyjazdu turystów.
Mrożone Danonki w letniej kampanii
Marka Danonki rusza z nową kampanią, która łączy promowanie mrożenia Danonków jako sposobu na letni przysmak dla dzieci z edukacyjnym tematem przewodnim - poznawaniem zwierząt zmieniających barwy. Oczywiście w towarzystwie Danonka, sympatycznego bohatera marki oraz z zapasem Danonków – teraz z nowymi patyczkami zmieniającymi kolor.
PR-owcy dla NGO - Społeczna Pomoc Komunikacyjna pod patronatem PSPR
Polskie Stowarzyszenie Public Relations objęło patronatem Społeczną Pomoc Komunikacyjną – akcję skierowaną do organizacji społecznych i profesjonalistów komunikacji. W ramach burz mózgów organizowanych przez SPK specjalistki i specjaliści PR pomagają NGO-som w pokonywaniu komunikacyjnych wyzwań. Inicjatorem akcji jest Fundacja Głośniej.
Oknoplast rusza z kampanią reklamową okna Prismatic
OKNOPLAST rozpoczyna kampanię telewizyjną i digitalową dotyczącą swojej tegorocznej premiery rynkowej – okna PRISMATIC. Stworzone na potrzeby akcji reklamowej spoty widzowie mogą zobaczyć już od 17 czerwca. Zapowiadają one wprowadzenie produktu, który w ofercie firmy pojawi się już niebawem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764