logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agnieszka Jabłońska wiceprezesem zarządu PMPG Polskie Media

  PR 05.07.2021, przeczytano 376 razy
ilustracja

Zarząd spółki pod firmą PMPG Polskie Media S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 29 czerwca 2021 roku Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę w sprawie powołania od dnia 01 lipca 2021 r. Pani Agnieszki Jabłońskiej do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ds. zarządzania HR i komunikacji spółki PMPG Polskie Media S.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agnieszka-jablonska-wiceprezesem-zarzadu-pmpg-polskie-media,392146,artykul.html

Agnieszka Jabłońska od 1996 roku rozwijała karierę w branży usług profesjonalnych. W latach 1996 – 2004 pracowała w firmie NAJ International, realizującej projekty doradcze głównie dla firm francuskich wchodzących na rynek polski. W  latach 2004 – 2021 była związana w firmą BIGRAM S.A. gdzie pełniła kolejno role: Senior Konsultanta, Dyrektora Działu Executive Search, a następnie Członka Zarządu (2017 – 2020).  Od 2019 do maja 2021 pełniła funkcję Dyrektora na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w zarządzie międzynarodowej firmy executive search - IIC Partners, odpowiadając za rozwój biznesu oraz realizację projektów rekrutacyjnych i doradczych w obszarze zasobów ludzkich.

Pani Agnieszka Jabłońska posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego gdzie uzyskała tytuł magistra na wydziale ekonomicznym, na kierunku Handel Zagraniczny.

- Ze spółką PMPG współpracowałam jako dostawca już od końca 2019 r. Szybkość i skuteczność działania spółki w obliczu pandemii oraz dynamicznie zmieniających się uwarunkowań biznesowych były imponujące, dlatego kiedy zostałam zaproszona do zespołu poważnie to rozważyłam. Dziś mam nadzieję, że moje wieloletnie doświadczenie w rozwoju biznesu, rekrutacji i szkoleniach pozwoli firmie na jeszcze szybszą transformację. Jestem też przekonana, że wysokie kompetencje obecnych menedżerów i pracowników PMPG w połączeniu z doświadczeniami nowych członków zespołu zbudują wartość dodaną odczuwalną dla partnerów biznesowych i klientów Grupy.   – powiedziała Agnieszka Jabłońska.

- Niezmiernie cieszę się, że do zarządu PMPG dołącza menedżer o takim rozległym doświadczeniu w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Firma to ludzie, to dzięki nim może realizować swoje cele.  PMPG Polskie Media przechodzi przez okres gruntownych zmian związanych z transformacją cyfrową i zmianą modelu wydawniczego.  Przyśpieszenie tych procesów, spowodowane pandemią, postawiło przed nami ogromne wyzwania, jeśli idzie o posiadane kompetencje. Szkolenie i rozwój obecnych oraz rekrutacja nowych talentów stanowią priorytet.  Wierzę, że dzięki Agnieszce zbudujemy sprawną i atrakcyjną organizację. – powiedziała Katarzyna Gintrowska, prezes zarządu PMPG Polskie Media S.A.

W skład zarządu PMPG Polskie Media S.A. wchodzą: Katarzyna Gintrowska, prezes zarządu, której podlegają działania związane z rozwojem i sprzedażą, Jolanta Kloc, wiceprezes zarządu ds. finansowych, której podlegają finanse i administracja Grupy oraz Agnieszka Jabłońska, wiceprezes zarządu ds. HR i komunikacji, odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi, kształtowanie kultury organizacyjnej oraz komunikację wewnętrzną i związaną z relacjami inwestorskimi.

Źródło: PMPG Polskie Media S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje 5. sezon Arte Opera w Arte.tv
W czwartek 6 października premierą „Lakmé” Léo Delibesa w reżyserii Laurenta Pelly'ego, transmitowaną na żywo z Opéra Comique w Paryżu, rozpocznie się piąty sezon ARTE Opera, w ramach którego zostaną pokazane najnowsze i najwybitniejsze produkcje operowe i baletowe z najlepszych teatrów z 13 europejskich krajów. W tym roku...
Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.
Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.
WP Pilot wciąż rozwija ofertę. We wrześniu pojawiły się w niej cztery nowe kanały, które zapewnią widzom jeszcze więcej rozrywki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764