logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agnieszka Jałowiec dołączyła do zespołu Think Kong

  PR 11.06.2012, przeczytano 1859 razy
ilustracjastrzałka
Agnieszka Jałowiec

Do zespołu agencji social mediowej Think Kong dołączyła Agnieszka Jałowiec, która objęła stanowisko konsultanta. W ramach swoich obowiązków Agnieszka będzie odpowiedzialna za prowadzanie wybranych projektów social mediowych i interaktywnych, m.in. dla takich klientów jak CANAL+ czy Grupa Nowy Szpital.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agnieszka-jalowiec-dolaczyla-do-zespolu-think-kong,15798,artykul.html

Agnieszka Jałowiec swoje doświadczenie w marketingu i komunikacji zdobywała pracując w agencji interaktywnej Lama Media jako Account Manager oraz w agencji innowacji i interakcji faceADDICTED na stanowisku PR Manager.  Była zaangażowana w realizację projektów marketingowych m.in. dla Biura Promocji Miasta Wrocław, Eska TV oraz Euronetu.

Agnieszka ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Prywatnie jest właścicielką rocznego Beagla oraz miłośniczką filmów Quentina Tarantino.

Źródło: Think Kong

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kaufland głównym sponsorem szóstej edycji Masterchef Junior
Kaufland wspiera dobre nawyki żywieniowe i stara się zwiększyć świadomość w tym zakresie zwłaszcza wśród najmłodszych. Po zrealizowaniu konkursu „Stołówka z klasą” i nawiązaniu współpracy z Fundacją Szkoła na Widelcu sieć została sponsorem głównym programu kulinarnego MasterChef Junior. Zaangażowanie Kauflandu nie ograniczy się jednak tylko do dostarczenia...
Katarzyna Mauer dołącza do agencji Formup jako Client Partner
Do agencji FormUp dołączyła Katarzyna Mauer. Jako Client Partner jest odpowiedzialna za koordynację pracy 11-osobowego zespołu i relacje z kluczowymi klientami firmy.
Paweł Modzelewski stanie na czele Socialyse w Havas
Havas inwestuje w dalszy rozwój kompetencji w obszarze social i content marketingu. W marcu do grona ekspertów marketingu cyfrowego grupy dołączy Paweł Modzelewski obejmując stanowisko Head of Socialyse.
Nowa Dyrektorka ds. Komunikacji w Ikea Retail
Z początkiem 2021 roku Anita Ryng objęła stanowisko Dyrektorki ds. Komunikacji w IKEA Retail, zastępując czasowo nieobecną Katarzynę Broniarek. Wśród wyzwań stojących przed zespołem, kierowanym przez Anitę Ryng, jest m.in. komunikacyjne wspieranie działań związanych z 60-leciem obecności IKEA w Polsce oraz realizacją długofalowej strategii People & Planet...
Drukarki 3D z nową sternik: Magdalena Jagiełło na czele Zmorph
Magdalena Jagiełło objęła funkcję prezeski zarządu w polskiej firmie zajmującej się tworzeniem nowoczesnych drukarek 3D. Jej głównym zadaniem będzie realizacja strategii spółki w obszarze druku przestrzennego wykorzystywanego przez przemysł i klientów profesjonalnych. Obecnie Zmorph sprzedaje swoje urządzenia klientom w 120 krajach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764