logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agnieszka Wyrzykowska dołącza do Havas Media

  PR 19.03.2024, przeczytano 377 razy
ilustracja

W marcu do zespołu Havas Media dołączyła Agnieszka Wyrzykowska, która objęła stanowisko Consulting Director. Będzie odpowiedzialna za strategię oraz nadzór nad kampaniami klientów, jak również zarządzanie podległymi zespołami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agnieszka-wyrzykowska-dolacza-do-havas-media,403536,artykul.html

Agnieszka Wyrzykowska jest związana z branżą mediową od 2011 r. W tym czasie zdobyła wiedzę oraz kompetencje z obszaru planowania mediów, client service’u oraz kompleksowego zarządzania projektami. W trakcie swojej kariery zawodowej miała okazję współpracować z klientami z różnych branż, takimi jak Nutricia, Decathlon, OBI, Telepizza, Oleofarm, Orlen Oil, Austrian Airlines, Canon. Do Havas Media przeszła z K+ Group, gdzie pracowała jako Group Account Director i była odpowiedzialna za budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz doradztwo strategiczne i rozwój marek klientów. Wcześniej związana z K2 Precise oraz MediaHub.

W Havas Media Agnieszka zastąpiła Michała Zawadzkiego i będzie zarządzać podległymi zespołami oraz raportować do Beaty Orkwiszewskiej, Business Unit Managing Partnerki. Do jej obowiązków będzie należeć strategia oraz nadzór nad realizacją działań dla klientów BNP Paribas, Canal+, Kino Polska i Shell.

Źródło: Havas Media

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ewelina Puławska dyrektor zarządzającą Good One PR
W maju br. Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska objęła rolę Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Jan Rybicki na stałe dołącza do redakcji Weekend.Gazeta.pl
Jan Rybicki, zwycięzca pierwszej edycji konkursu „Polska Stories”, na stałe dołącza do zespołu serwisu Weekend.Gazeta.pl. Wcześniej, w ramach projektu dedykowanego młodym reporterom i reporterkom, brał udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Gitkiewicz oraz opublikował swój finałowy reportaż na łamach Weekend.Gazeta.pl. Po zakończeniu konkursu współpracował z...
Zmiany kadrowe i awanse w Agencji DDOB
W ramach dążenia do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich usług, Agencja DDOB wprowadziła kilka kluczowych zmian kadrowych. Nowe osoby i awanse mają na celu wzmocnienie struktur firmy oraz zapewnienie dalszego jej dynamicznego rozwoju.
Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group
Garden of Words Group powitała na swoim pokładzie Eryka Skolarskiego, który dołączył w kwietniu bieżącego roku. Garden of Words Group to 3 agencje wyspecjalizowanych w różnych modelach komunikacji. Każda z nich łączy w sobie obsługę 360 z zakresu marketingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764