logo
WIADOMOŚCI

Agrafa'17 - 12. Międzynarodowy Konkurs Studenckiej Grafiki Projektowej

redakcja   22.12.2016, przeczytano 975 razy
ilustracjastrzałka
Agrafa'17 - 12. Międzynarodowy Konkurs Studenckiej Grafiki Projektowej

W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich, wszystkich trybów studiów projektowych i artystycznych – dziennych, wieczorowych, zaocznych, podyplomowych oraz absolwenci z lat 2015 i 2016. Pod ocenę jury zostaną poddane tylko prace powstałe w 2015 i 2016 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agrafa-17---12.-miedzynarodowy-konkurs-studenckiej-grafiki-projektowej,30937,artykul.html

Prace, podobnie jak podczas ubiegłego Konkursu, zgłaszane będą w 6 kategoriach: – animacja

  • identyfikacja wizualna
  • informacja wizualna
  • grafika edytorska
  • krój pisma
  • strony www/aplikacje/publikacje cyfrowe


Zgłoszenia od 1 do 22 stycznia 2017 roku. 3-etapowy konkurs zakończy się wernisażem 7 kwietnia, na którym Jury wręczy 3 główne nagrody.

Źródło: ASP Katowice

Więcej informacji (link zewnętrzny)

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

54. edycja Standout. Ambiente 2018
Tradycyjnie już po największych targach w Polsce i Europie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. - plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. W ramach pięćdziesiątej czwartej edycji StandOUT. Ambiente 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 31 projektów, które mają szansę na zdobycie prest...
Konkurs na logo Wielkopolska Bike
Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłasza Konkurs na opracowanie logo „Wielkopolska BIKE”. Celem konkursu jest wybór najlepszej koncepcji logo regionalnego systemu szlaków rowerowych pn. Wielkopolska BIKE oraz wyłonienie wykonawcy systemu identyfikacji wizualnej.
Roland DG Global SE Awards 2018: Polacy odpadli w półfilane
Dwaj specjaliści z serwisu firmy ALPHASET na Słowacji - Michal Peniaško i Vincent Votruba - reprezentować będą nasz region podczas kwietniowego finału konkursu dla serwisantów Global SE Awards 2018. W półfinale Polskę reprezentowali Łukasz Maliszewski (Igepa Polska) oraz Łukasz Zgórski (Polkos).
Gdynia przyzna granty na działania w przestrzeni miejskiej
Trwa nabór ofert w konkursie na wdrażanie dobrych praktyk projektowych, organizowanym przez PPNT Gdynia – Centrum Designu. O dotację mogą obiegać się organizacje pożytku publicznego działające w obszarze wzornictwa i rewitalizacji.
Nowe kategorie, punktacja i przewodniczący jury KTR
Czy można iść do przodu, mając trzy nogi? Nawet trzeba. Dlatego teraz w konkursie KTR są trzy kategorie główne, w których można zgłaszać swoje prace. Communication, Craft i Design.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone