logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Car Wrappingu: Piotr Ciński i folie Arlon

  PR 22.01.2016, przeczytano 1715 razy

W dniach 18-20 listopada 2015 roku Integart wraz ze swoim cyklem warsztatów „Akademia Car Wrappingu” odwiedził trzy miasta: Bydgoszcz, Warszawę i Bielsko Białą. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i wywołało wśród uczestników wiele pozytywnych emocji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-car-wrappingu%3A-piotr-cinski-i-folie-arlon,27183,artykul.html

Głównym gościem i zarazem prowadzącym szkolenie był Piotr Ciński – Mistrz Świata w oklejaniu samochodów, który poprowadził treningi car wrappingowe przy użyciu folii wylewanych firmy Arlon. Piotr pokazywał jakich technik używać i zdradził kilka swoich tajemnych sztuczek. Wszystko w imię popularyzowania branży reklamy – „car wrap” i przy udziale nowoczesnych technologii - zarówno stosowanych mediów jak i technologii druku cyfrowego HP Latex w odniesieniu do białych folii samochodowych.

Na pamiątkę spotkań w ramach „Akademii Car Wrappingu czyli auto folii w praktyce” Integart przygotował film. Znajdziecie Państwo w nim najciekawsze momenty warsztatów okraszone narracją w wykonaniu Piotra Cińskiego.

Źródło: Integart

www.integart.tv

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

A ileż wywoła emocji wśród klientów, którzy mając w ręku filmik z youtuba, będą mogli żądać podobnych czasów realizacji.

avatar użytkownika
,

Wtedy kontakt do Pana Piotra, kalkulacja u niego, marża i można powiedzieć ze za tyle i tyle będzie szybciej i zrobione przez mistrza :)  

Najnowsze w tym dziale

Z Abstra do Gethero
GetHero mocno wchodzi w 2021 rok i już na starcie przedstawia nam swojego nowego Sales Managera - Jana Kmiecika. Dołączył on do działu handlowego agencji.
Nec Multisync EA242F i Nec Multisync EA272F - jednoprzewodowe monitory biurkowe
Firma Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadziła na rynek dwa nowe monitory: 27-calowy NEC MultiSync EA272F i 24-calowy NEC MultiSync NEC EA242F. Dzięki wbudowanemu portowi USB-C użytkownicy mogą zaspokoić wszystkie potrzeby związane z danymi, obrazem, dźwiękiem, zasilaniem i połączeniem USB bez zajmowania niepotrzebnego miejsca na biurku.
Miło nam poinformować, że Jeronimo Martins Polska S.A. Biedronka została członkiem Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.  Jako członek Rady Reklamy będzie aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających samoregulację i tworzenie odpowiedzialnych przekazów reklamowych w polskiej przestrzeni medialnej.
Katarzyna Fabjaniak wzmacnia Havas PR Warsaw
Katarzyna Fabjaniak z początkiem 2021 r. dołącza do Havas PR Warsaw. Objęła nowo utworzone stanowisko w strukturze firmy Business Director of Operations and Development.
Poszerzenia zakwalifikowanej do pomocy sektorowej w Tarczy 6.0 listy branż o firmy projektujące i budujące stoiska targowe, a także zajmujące się logistyką targową, przedłużenia okresu „pomocowego”, przedstawienia konkretnego planu odmrażania poszczególnych branż gospodarki czy rekompensaty w wysokości 50% ubiegłorocznego przychodu dla przedsiębiorstw branży...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764