logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia lasera: ostatnia edycja w tym roku

  PR 17.11.2015, przeczytano 462 razy
ilustracjastrzałka

Zapraszamy na ostatnią w tym roku edycję Akademii Lasera, która odbędzie się 27 listopada w Bytomiu. Warsztaty Akademii Lasera zostały stworzone z myślą o osobach, które planują zakup urządzenia laserowego, jak również dla tych, którzy takie urządzenie posiadają i chcieliby rozwijać swoje umiejętności z zakresu obsługi, poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać efektywne wykorzystanie systemów laserowych w biznesie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-lasera%3A-ostatnia-edycja-w-tym-roku,26570,artykul.html

Zapraszamy do spotkania ze specjalistami Działu Technologii Laserowych, którzy zaprezentują wiele technicznych rozwiązań i dostarczą cenne wskazówki. Przedstawią w jaki sposób można wykorzystać urządzenie, aby przyciągnąć nowych Klientów i skutecznie rozwijać ofertę usług.

Warsztaty cieszące się dużym zainteresowaniem wśród obecnych i przyszłych użytkowników laserów.

Rejestracja: http://www.lasery.pl/index.php/akademia-lasera.html

Opinie uczestników poprzednich edycji:

-Jestem zadowolony. Z chęcią wróciłbym za rok

- Szkolenie w bardzo dobrym stopniu pokazuje wiedzę i możliwości użycia lasera i dostarcza dużo użytecznych i ciekawych informacji

- Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie przez kompetentne osoby, w prosty i przejrzysty sposób

-Rzeczowe przedstawienie tematu zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Atmosfera sprawia, że wiedza jest przekazana w sposób łatwy do zapamiętania. Spotkanie godne polecenia

- Diabeł tkwi w szczegółach i tu te szczegóły możemy poznać

Źródło: Colop Polska


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl
Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.
Pierwsza wersja Senuto – polskiej platformy wspierającej planowanie, analizę oraz optymalizację działań SEO – zostanie wyłączona 31 maja 2019 r. Eksperci spółki od wielu miesięcy pracowali nad jej przebudowaniem. Jak zatem będzie wyglądać Senuto w nowej odsłonie?
Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764