logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia lasera: ostatnia edycja w tym roku

  PR 17.11.2015, przeczytano 457 razy
ilustracjastrzałka

Zapraszamy na ostatnią w tym roku edycję Akademii Lasera, która odbędzie się 27 listopada w Bytomiu. Warsztaty Akademii Lasera zostały stworzone z myślą o osobach, które planują zakup urządzenia laserowego, jak również dla tych, którzy takie urządzenie posiadają i chcieliby rozwijać swoje umiejętności z zakresu obsługi, poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać efektywne wykorzystanie systemów laserowych w biznesie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-lasera%3A-ostatnia-edycja-w-tym-roku,26570,artykul.html

Zapraszamy do spotkania ze specjalistami Działu Technologii Laserowych, którzy zaprezentują wiele technicznych rozwiązań i dostarczą cenne wskazówki. Przedstawią w jaki sposób można wykorzystać urządzenie, aby przyciągnąć nowych Klientów i skutecznie rozwijać ofertę usług.

Warsztaty cieszące się dużym zainteresowaniem wśród obecnych i przyszłych użytkowników laserów.

Rejestracja: http://www.lasery.pl/index.php/akademia-lasera.html

Opinie uczestników poprzednich edycji:

-Jestem zadowolony. Z chęcią wróciłbym za rok

- Szkolenie w bardzo dobrym stopniu pokazuje wiedzę i możliwości użycia lasera i dostarcza dużo użytecznych i ciekawych informacji

- Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie przez kompetentne osoby, w prosty i przejrzysty sposób

-Rzeczowe przedstawienie tematu zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Atmosfera sprawia, że wiedza jest przekazana w sposób łatwy do zapamiętania. Spotkanie godne polecenia

- Diabeł tkwi w szczegółach i tu te szczegóły możemy poznać

Źródło: Colop Polska


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: Dni Otwarte z ploterami Epson
Zapraszamy do udziału w DNIACH OTWARTYCH w Oddziale API.PL w Chorzowie.
Reprocentrum z Gdańska wybrało drukarkę Mutoh Valuejet 1324 X
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne urządzenie trafiło do firmy Reprocentrum z Gdańska.
Away, czyli miara samotności - premiera filmu
We wtorek, 19 marca odbyła się premiera filmu AWAY, projektu duetu Marta Frączek oraz Piotr Onopa ze zdjęciami Mikołaja Sygudy. Short jest refleksją nad kondycją dialogu we współczesnym świecie, bycia razem i bycia obok. Realizacją wideo zajął się dom produkcyjny F25.
#jestnaswiecej przeciwko hejtowi w sieci [INFOGRAFIKA]
Hejt wśród młodzieży jest poważnym problemem i może powodować dramatyczne skutki, ale stoi za nim stosunkowo niewielka grupa sprawców – zaledwie 5,1% nastolatków. Fundacja Orange rozpoczyna kampanię społeczną #jestnaswiecej, która pokazuje, że kulturalni internauci stanowią większość i że warto uczyć młodych reagowania na hejt, by powstrzymać...
Kampania wspierająca Światłowodowy Internet i Telewizję Elastyczną Netii
20 marca ruszyła nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo. Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764