logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia lasera: po raz pierwszy w Lublinie

  PR 31.03.2016, przeczytano 496 razy
ilustracjastrzałka

Firma Colop Polska Sp.z o.o. po raz kolejny organizuje warsztaty Akademii Lasera. Tym razem impreza odbędzie się w Lublinie w dniu 22 kwietnia br. Akademia Lasera to interaktywne seminarium przeznaczone dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, którzy na co dzień pracują z urządzeniami laserowymi lub przymierzają się do zakupu takiego urządzenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-lasera%3A-po-raz-pierwszy-w-lublinie,28006,artykul.html

Zdobyta podczas warsztatów wiedza jest tak uniwersalna, że ma zastosowanie w prawie każdej branży, gdzie wykorzystuje się technologię laserową.

Warsztaty Akademii Lasera są prowadzone w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Każda z prezentacji jest wspierana pokazami na żywo i ćwiczeniami praktycznymi, co niewątpliwie jest dużą zaletą tego programu. Prelegenci na bieżąco odpowiadają na zadane pytania i pomagają rozwiązać nurtujące uczestników zagadnienia.
Zapraszamy do spotkania ze specjalistami Działu Technologii Laserowych, którzy zaprezentują wiele technicznych rozwiązań i dostarczą cenne wskazówki, lepiej wykorzystywać urządzenie laserowe, aby przyciągnąć nowych klientów i skutecznie rozwijać ofertę usług.

Zapraszamy do rejestracji na stronie:
http://www.lasery.pl/index.php/akademia-lasera.html

Ze względu na chęć zapewnienia komfortowych warunków i charakter imprezy grupa jest kameralna, a liczba miejsc ograniczona.

Opinie uczestników poprzednich edycji:

  • „Jestem zadowolony. Z chęcią wróciłbym za rok”
  • „Szkolenie w bardzo dobrym stopniu pokazuje wiedzę i możliwości użycia lasera i dostarcza dużo użytecznych i ciekawych informacji”
  • „Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie przez kompetentne osoby, w prosty i przejrzysty sposób”
  • „Rzeczowe przedstawienie tematu zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Atmosfera sprawia, że wiedza jest przekazana w sposób łatwy do zapamiętania. Spotkanie godne polecenia”
  • „Diabeł tkwi w szczegółach i tu te szczegóły możemy poznać

Źródło: Colop Polska


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe oznakowanie polskich radiowozów: Jak i kiedy?
Podczas zakończonych niedawno targów wyposażenia służb Europoltech policja zaprezentowała koncepcję nowego oznakowania radiowozów. Prace prowadzone są w ramach projektu badawczego mającego na celu poprawę widoczności pojazdów i zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz pozostałych uczestników ruchu. Analizą objęte są 4 pojazdy reprezentujące główne rodzaje sprzętu...
Znamy prelegentów konferencji Marketing Mix
19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży...
Prawdziwie o PR – PR Silesia Day w Katowicach
Z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY organizowana jest konferencja dla specjalistów i pasjonatów branży PR. Śląski Oddział PSPR oraz MOSTY zamierzają przy tej okazji podpisać porozumienie o współpracy.
Carlsberg zmienił się dla fanów Liverpool FC
Z okazji rocznicy zmiany barw klubowych Liverpool FC na czerwony, marka Carlsberg także zmienia barwy i wprowadza limitowaną edycję piwa Carlsberg Red Barley, specjalnie uwarzonego dla fanów klubu.
Do przetargu na agencję wspierającą działania promocyjne Banku Gospodarstwa Krajowego stanęło 13 agencji. Wygrała agencja reklamowa DSK i to ona będzie pracowała dla banku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764