logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Lasera we Wrocławiu już 17 listopada

  PR 24.10.2017, przeczytano 505 razy
ilustracjastrzałka

Chcesz dowiedzieć się jak podnieść efektywność pracy urządzenia? Nie wiesz jak wzbogacić ofertę usług? Jak dalej rozwijać swój biznes? Na te wszystkie pytania firma Colop Polska odpowie podczas 49 edycji Akademii Lasera, która odbędzie się już 17 listopada we Wrocławiu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-lasera-we-wroclawiu-juz-17-listopada,34243,artykul.html

Akademia Lasera to cykl szkoleń stworzony dla osób chcących pozyskać wiedzę na temat ploterów i znakowarek laserowych oraz ich efektywnego wykorzystania. Specjaliści z działu Technologii Laserowych przekazują wiedzę z zakresu pracy na urządzeniach, obróbki materiałów jak i pozyskania nowych pomysłów.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii Lasera?

Wykłady i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na wszelkie zapytania. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną niezawodne maszyny firmy Universal Laser System oraz systemy filtrujące BOFA, a także laser fibrowy. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć także proces grawerowania kubków czy tworzenia wielokolorowej pieczątki. Przedstawione zostaną również informacje jak przyspieszyć wzrost inwestycji, jak wykorzystać ploter laserowy aby zarabiać więcej oraz atrakcyjne rozwiązania jak zainteresować Klienta korzystając z szerokiego pakietu laminatów, akcesoriów i wysokiej jakości gumy do grawerowania laserowego jakie firma oferuje. Wśród uczestników odbędzie się losowanie nagrody – programu ułatwiającego grawerowanie zdjęć One Touch Laser Photo.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Źródło: Colop Polska Sp. z o.o.

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

#SportPrzeciwHomofobii: Kampania społeczna KPH
Gwiazda piłki nożnej, mistrzyni świata w żeglarstwie, mistrz świata w brazylijskim Jiu-jitsu, mistrz Polski w Muay Thai, pływaczka paraolimpijska, wicemistrz Europy w Jiu-jitsu i trener MMA... Cała siódemka, jako pierwsi sportowcy i sportsmenki w Polsce wzięli udział w kampanii #SportPrzeciwHomofobii wyrażając swój sprzeciw wobec homofobii w środowisku sportowym.
Nie daj się wymienić na robota: Kampania szkoły programowania Codecool
Już za dziesięć lat 90 proc. obecnych kompetencji zawodowych ulegnie dezaktualizacji – wynika zbadania  „Future of Skills. Employment in 2030”.  Rynek pracy, a także otaczająca nas rzeczywistość z pewnością będą wyglądać zupełnie inaczej, a to za sprawą dynamicznie postępującej robotyzacji. Czy maszyny zabiorą nam pracę? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić...
Premiera nowego logo Infoshare
Zakończył się pierwszy etap prac nad nową linią wizualną Infoshare, konferencji o nowych technologiach organizowanej w Gdańsku. Marka pokazała nowe logo. Zmiany są ściśle związane z obraniem nowego kierunku komunikacji marki. Infoshare w pełnej nowej odsłonie zobaczymy 8 maja podczas otwarcia 13. edycji wydarzenia w gdańskim Amber Expo.
Z połową lutego właściciel marki MOWI – Mowi Poland S.A. (wcześniej Marine Harvest), największy na świecie producent i przetwórca łososia atlantyckiego, rozpoczyna współpracę z 24/7Communication. Agencja jest odpowiedzialna za strategię i implementację działań PR skierowanych do konsumentów i sektora HORECA.
Komunikacja Plus strategicznym partnerem ABSL
Komunikacja Plus została Partnerem Strategicznym ABSL, organizacji zrzeszającej kluczowe podmioty z branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Ścisła współpraca obejmować będzie obszar komunikacji wizerunkowej i employer brandingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764