logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Lasera we Wrocławiu już 17 listopada

  PR 24.10.2017, przeczytano 515 razy
ilustracjastrzałka

Chcesz dowiedzieć się jak podnieść efektywność pracy urządzenia? Nie wiesz jak wzbogacić ofertę usług? Jak dalej rozwijać swój biznes? Na te wszystkie pytania firma Colop Polska odpowie podczas 49 edycji Akademii Lasera, która odbędzie się już 17 listopada we Wrocławiu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-lasera-we-wroclawiu-juz-17-listopada,34243,artykul.html

Akademia Lasera to cykl szkoleń stworzony dla osób chcących pozyskać wiedzę na temat ploterów i znakowarek laserowych oraz ich efektywnego wykorzystania. Specjaliści z działu Technologii Laserowych przekazują wiedzę z zakresu pracy na urządzeniach, obróbki materiałów jak i pozyskania nowych pomysłów.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii Lasera?

Wykłady i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na wszelkie zapytania. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną niezawodne maszyny firmy Universal Laser System oraz systemy filtrujące BOFA, a także laser fibrowy. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć także proces grawerowania kubków czy tworzenia wielokolorowej pieczątki. Przedstawione zostaną również informacje jak przyspieszyć wzrost inwestycji, jak wykorzystać ploter laserowy aby zarabiać więcej oraz atrakcyjne rozwiązania jak zainteresować Klienta korzystając z szerokiego pakietu laminatów, akcesoriów i wysokiej jakości gumy do grawerowania laserowego jakie firma oferuje. Wśród uczestników odbędzie się losowanie nagrody – programu ułatwiającego grawerowanie zdjęć One Touch Laser Photo.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Źródło: Colop Polska Sp. z o.o.

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Roadshow - Wrappingowa dawka emocji!” - edycja IV
Integart wraz z Rafałem Żmudą oraz marką 3M zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji RoadShow – Wrappingowa dawka emocji. W dniach 10-13 czerwca br. wiedza, doświadczenie i zamiłowanie do car wrappingu dotrze do Poznania, Wrocławia i Katowic.
Odkryj kuchnię na nowo – kampania marki Amica
Nowoczesne sprzęty AGD pełne są programów i gadżeciarskich rozwiązań, które nie zawsze ułatwiają życie. Marka Amica wdraża więc linię sprzętów kuchennych do zabudowy, która odpowiada na rzeczywiste potrzeby i  jest zaprojektowana w oparciu o obserwacje, badania i testy sprzętu w domach użytkowników. O odkrywaniu kuchni na nowo i czerpaniu z niej tego, co najlepsze,...
Rusza kampania „Porozmawiajmy Mamo”
Celem projektu „Porozmawiajmy Mamo” jest przekazanie mamom pomocnych narzędzi do rozmowy z córką, nie tylko w kontekście nadchodzących zmian fizjologicznych, ale co ważniejsze - zmian związanych z psychiką i emocjami młodej, dojrzewającej kobiety.
Dwie Godziny dla Rodziny” w kampanii Immergas
Immergas bierze udział w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”. Jest to, związana z Międzynarodowym Dniem Rodziny, kampania społeczna na rzecz budowania dobrych relacji rodzinnych. Dzięki udziałowi w wydarzeniu, pracownicy firmy skończą pracę dwie godziny wcześniej, po to by poświęcić ten czas swoim bliskim. Firma pokazuje w ten sposób, że work-life balance to nie tylko hasło...
Pierwsza kurtyna ledowa w Polsce działa już w Placu Unii
Pierwsza w Polce, spektakularna kurtyna ledowa Super Screen została uruchomiona w Placu Unii. To najnowsza generacja nośnika reklamowego, która zmieniła szklaną elewację Placu Unii w interaktywny ekran. Monitor ma 165 m2 powierzchni i rozdzielczość aż 10 pixeli.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764