logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Lasera Żabia Wola

   22.03.2022, przeczytano 274 razy
ilustracja

W ubiegły piątek, 18 marca 2022, odbyła się pierwsza w tym roku wyjazdowa edycja Akademii Lasera 3.0. Szkolenie odbyło się w Żabiej Woli pod Warszawą. Tym razem w warsztatach wzięło udział ponad 20 osób. Patronem medialnym wydarzenia jest signs.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-lasera-zabia-wola,395208,artykul.html

Celem przyjazdu kursantów było pogłębienie swojej wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości oraz materiałów przeznaczonych do obróbki. Nasi specjaliści z Działu Technologii Laserowych zadbali zarówno o wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne uczestników.

Dla uczestników tej edycji szkolenia najbardziej interesujące okazały się tematy:

  • odpowiedniego użytkowania oraz ustawiania do pracy urządzenia laserowego,
  • cięcia i grawerowania materiałów,
  • grawerowania zdjęć,
  • projektowania stempli.

Podczas Akademii każdy uczestnik otrzymał torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, w której znalazł zestaw próbek materiałów, notatnik, zakładkę, logowany długopis i ołówek oraz formularz promocyjny, umożliwiający zakup materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat.

ilustracjastrzałka

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim obecnym a tych, którzy nie mieli możliwości dołączyć tym razem już teraz zapraszamy na kolejną edycję! Już 21-22 kwietnia Akademia Lasera odbędzie się w siedzibie Colop Polska w Bytomiu.

  • Zapisać się można TUTAJ.

Szkolenia w ramach Akademii Lasera objęte sa patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: COLOP Polska Sp. z o.o.

www.lasery.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Festiwal Marketingu – zostało 30 dni do targów
Już niespełna miesiąc dzieli nas od największej imprezy branżowej przed najważniejszym sezonem w branży. Trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 14. edycję targów Festiwal Marketingu, które odbędą się 14-15 września br. w EXPO XXI Warszawa.
Kamikaze rozpoczęło współpracę z marką Lajkonik
„Legendarny Moment, Legendarny Smak” - agencja Kamikaze wygrała przetarg marki Lajkonik na obsługę jej aktywności w social mediach i rozpoczęła obsługę tego brandu.
Kampania marki Harnaś wspiera OSP
Harnaś po raz kolejny wspiera strażaków z OSP. Kampania „Pomagaj i wygrywaj piwa” łączy w jednej aktywacji loterię podkapslową dla konsumentów i konkurs, w którym jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej mogą otrzymać bezpośrednie wsparcie finansowe.
More Bananas wspiera wdrażanie strategii komunikacji Metropolii Krakowskiej
More Bananas zapewnia wsparcie eksperckie i szkoleniowe wdrażania strategii komunikacji Stowarzyszenia Metropolia Krakowska. Współpraca obejmuje pomoc w realizacji tego planu poprzez warsztaty i przygotowanie wdrożenia kampanii informacyjnej. Wezmą w nich udział przedstawiciele gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu. Działania w ramach tej kampanii będą prowadzone we wszystkich kanałach...
Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764