logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Akademia Lasera Żabia Wola

   22.03.2022, przeczytano 420 razy
ilustracja

W ubiegły piątek, 18 marca 2022, odbyła się pierwsza w tym roku wyjazdowa edycja Akademii Lasera 3.0. Szkolenie odbyło się w Żabiej Woli pod Warszawą. Tym razem w warsztatach wzięło udział ponad 20 osób. Patronem medialnym wydarzenia jest signs.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-akademia-lasera-zabia-wola,395208,artykul.html

Celem przyjazdu kursantów było pogłębienie swojej wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości oraz materiałów przeznaczonych do obróbki. Nasi specjaliści z Działu Technologii Laserowych zadbali zarówno o wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne uczestników.

Dla uczestników tej edycji szkolenia najbardziej interesujące okazały się tematy:

  • odpowiedniego użytkowania oraz ustawiania do pracy urządzenia laserowego,
  • cięcia i grawerowania materiałów,
  • grawerowania zdjęć,
  • projektowania stempli.

Podczas Akademii każdy uczestnik otrzymał torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, w której znalazł zestaw próbek materiałów, notatnik, zakładkę, logowany długopis i ołówek oraz formularz promocyjny, umożliwiający zakup materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat.

ilustracjastrzałka

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim obecnym a tych, którzy nie mieli możliwości dołączyć tym razem już teraz zapraszamy na kolejną edycję! Już 21-22 kwietnia Akademia Lasera odbędzie się w siedzibie Colop Polska w Bytomiu.

  • Zapisać się można TUTAJ.

Szkolenia w ramach Akademii Lasera objęte sa patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: COLOP Polska Sp. z o.o.

www.lasery.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Media Ready (Group One) przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii telewizyjnej i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
Filip Gapiński dołącza do zespołu agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
Agencje mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
Krakowska agencja 360, WEC Communication jest odpowiedzialna za promocję ADATA i XPG w Polsce. Od stycznia 2023 roku poszerzyła zakres obsługi dla tajwańskiego producenta z zakresu Public Relations.
Petal Ads (wcześniej HUAWEI Ads), wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska Marketing Technology (MarTech), firm medialnych i marketingowych. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764