logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Nikona i Wojtek Wieteska zapraszają na warsztaty

  PR 02.08.2017, przeczytano 822 razy
ilustracjastrzałka

„Work in progress” – Akademia Nikona zaprasza na cykl wyjątkowych warsztatów fotograficznych prowadzony przez Wojtka Wieteskę, jednego z największych współczesnych fotografów artystycznych w Polsce. W czasie dwóch spotkań Mistrz ujawni sekrety kompozycji i techniki, ale przede wszystkim nauczy, jak świadomie posługiwać się fotografią, aby wyrazić swoje emocje i spostrzeżenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-nikona-i-wojtek-wieteska-zapraszaja-na-warsztaty,33305,artykul.html

Uczestnicy zajęć wraz z wykładowcą wspólnie przejdą przez cały proces kreatywnego tworzenia obrazu fotograficznego. W ramach warsztatów odbędą się dwa spotkania – w październiku oraz lutym. Głównym tematem jest człowiek i przestrzeń.

Człowiek w przestrzeni i przestrzeń wokół człowieka, to inaczej rzecz ujmując: portret i krajobraz; spojrzenie człowieka w bliskim planie i martwa natura; architektura twarzy ludzkiej i fasada domu w którym mieszka; ślad, gest człowieka w przyrodzie. Fotografując, utrwalamy te znaki i nadajemy im sens.
– opowiada Wojtek Wieteska, fotograf i wykładowca Akademii Nikona.

W czasie pierwszego spotkania uczestnicy – w małych, maksymalnie 10 osobowych grupach – wspólnie z Wojtkiem Wieteską przeanalizują najmocniejsze i najsłabsze strony swojego fotografowania. W plenerze i we wnętrzach naturalnych kursanci będą realizowali jeden z trzech fotograficznych tematów zaproponowanych przez nauczyciela. 

Uczestnicy pierwszego spotkania wyjeżdżają z warsztatów z określoną indywidualnie koncepcją własnego projektu. Cztery miesiące później – w lutym 2018 roku – spotykają się ponownie, aby zaprezentować swoje prace i ostatecznie dopracować finalny kształt. Upływ czasu i zmiana pory roku pomiędzy tymi dwoma spotkaniami, to część procesu twórczego do którego zapraszamy tych, dla których fotografia to część ich osobowości, tej, którą chcą pokazać i podzielić się z innymi. Wyrazić siebie poprzez fotografię; poprzez fotografię powiedzieć co się myśli, czuje i widzi wokół siebie. – podkreśla Wieteska.

W czasie przerwy pomiędzy zajęciami uczestnicy będą mogli na bieżąco konsultować swoje pomysły  on-line z Wojtkiem Wieteską.

Na warsztaty zapisać się można na stronie www.akademianikona.pl w zakładce MasterClass. Zajęcia są dostępne dla osób posiadających aparaty dowolnej marki.

Źródło: Nikon

Fot. Wojtek Wieteska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764