logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Nikona współpracuje z firmą Wacom

  PR 04.04.2019, przeczytano 464 razy

Sztuka fotografii bazuje nie tylko na wykonywaniu zdjęć aparatem, ale również na obróbce graficznej. Narzędziem ułatwiającym te prace jest tablet piórkowy. Uczestnicy Akademii Nikona będą mogli doskonalić umiejętność edytowania swoich fotografii za pomocą profesjonalnych tabletów graficznych firmy Wacom.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-nikona-wspolpracuje-z-firma-wacom,381948,artykul.html

Zastosowanie łatki czy pędzla w programach do edycji zdjęć jest znacznie łatwiejsze oraz bardziej precyzyjne przy użyciu tabletu. Co więcej, jego pióro jest znacznie lepsze od zwykłej myszy w starannym i szybkim zaznaczaniu różnych fragmentów na zdjęciu. Dlatego Akademia Nikona nawiązała współpracę z producentem tabletów graficznych, firmą Wacom. Dzięki partnerowi uczniowie i wykładowcy szkoleń Akademii Nikona zyskują szansę na bardziej efektywne szlifowanie umiejętności graficznych. Produkty Wacom będą obecne na szkoleniach z obsługi programów Lightroom oraz Photoshop, a także na kursach drukowania. Akademia Nikona skorzysta głównie z produktów serii Intuos Pro, Cintiq oraz Mobile Studio Pro.

Tablety linii Intuos Pro są dedykowane specjalistom ze środowisk kreatywnych – fotografów, ekspertów z dziedziny retuszu oraz grafików. Zastosowane w nich technologie zapewniają wysoką precyzję oraz duży komfort pracy. Zaletą tabletów Intuos Pro są pióra z wieloma poziomami nacisku oraz powłoka wyjątkowo czuła na dotyk. Produkty Wacom Cintiq są połączeniem zalet monitora LCD oraz opatentowanej technologii pióra firmy Wacom, która zapewnia naturalne wrażenia podczas użytkowania. Tablet Wacom Cintiq perfekcyjnie imituje użytkowanie tradycyjnych przyborów. Z kolei seria Mobile Studio Pro to modele łączące graficzny tablet piórkowy z wyświetlaczem LCD oraz wydajny komputer, który świetnie radzi sobie z wymagającymi aplikacjami. Kompaktowe rozmiary pozwalają na korzystanie z niego jako przenośnego komputera.

Wacom to japońska spółka z oddziałami na całym świecie zajmująca się produkcją tabletów graficznych, tabletów do podpisu elektronicznego, smartpadów, piórek do tabletów multimedialnych i smartfonów. Została założona w 1983 roku. Wizją Wacom jest zbliżenie ludzi oraz technologii poprzez naturalny, a także intuicyjny interfejs.

  • Więcej o sprzęcie fotograficznym używanym podczas warsztatów Akademii Nikona można dowiedzieć się TUTAJ.

Źródło: NIKON

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764