logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022

  S 29.09.2022, przeczytano 498 razy
ilustracja

API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-zdobienia-tekstyliow-w-api.pl-%E2%80%93-edycja-jesien-2022,397398,artykul.html

Akademia Zdobienia Tekstyliów to autorski cykl warsztatów realizowany przez firmę API.PL. Po poprzednich udanych odsłonach Akademii, przyszła pora na kolejną, jesienną edycję. API.PL posiada bogate doświadczenie w druku na tekstyliach wieloma technikami, a także jest dystrybutorem urządzeń poligraficznych. Uczestnicy warsztatów poznają techniki druku na tekstyliach przy wykorzystaniu sublimacji, druku DTF i DTG, folii termotransferowych i termotransferu tonerowego. Każdy uczestnik będzie mieć możliwość samodzielnego przetestowania technik druku pod okiem profesjonalistów.

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma zestaw wydruków do samodzielnego testowania, próbki podłoży oraz VOUCHER o wartości 100 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 000 pln.

Sprawdź relację z ostatniej edycji – LINK

Warsztaty odbędą się w oddziałach API.PL w następujących terminach:

  • CHORZÓW – 12/13 października 2022
  • RĄBIEŃ K/ŁODZI – 26/27 października 2022
  • WARSZAWA – 16/17 listopada 2022

Koszt udziału w warsztatach wynosi 99 pln netto / osobę.

Szczegółowe informacje wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdziesz tutaj: https://www.api.pl/zapisz-sie-na-jesienna-edycje-akademii-zdobienia-tekstyliow/

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764