logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022

  S 29.09.2022, przeczytano 650 razy
ilustracja

API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akademia-zdobienia-tekstyliow-w-api.pl-%E2%80%93-edycja-jesien-2022,397398,artykul.html

Akademia Zdobienia Tekstyliów to autorski cykl warsztatów realizowany przez firmę API.PL. Po poprzednich udanych odsłonach Akademii, przyszła pora na kolejną, jesienną edycję. API.PL posiada bogate doświadczenie w druku na tekstyliach wieloma technikami, a także jest dystrybutorem urządzeń poligraficznych. Uczestnicy warsztatów poznają techniki druku na tekstyliach przy wykorzystaniu sublimacji, druku DTF i DTG, folii termotransferowych i termotransferu tonerowego. Każdy uczestnik będzie mieć możliwość samodzielnego przetestowania technik druku pod okiem profesjonalistów.

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma zestaw wydruków do samodzielnego testowania, próbki podłoży oraz VOUCHER o wartości 100 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 000 pln.

Sprawdź relację z ostatniej edycji – LINK

Warsztaty odbędą się w oddziałach API.PL w następujących terminach:

  • CHORZÓW – 12/13 października 2022
  • RĄBIEŃ K/ŁODZI – 26/27 października 2022
  • WARSZAWA – 16/17 listopada 2022

Koszt udziału w warsztatach wynosi 99 pln netto / osobę.

Szczegółowe informacje wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdziesz tutaj: https://www.api.pl/zapisz-sie-na-jesienna-edycje-akademii-zdobienia-tekstyliow/

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nabór w konkursie Śląska Rzecz
Do końca marca br., trwa nabór projektów promujących lokalny tj. śląski design w ramach 18. edycji konkursu Śląska Rzecz. Do udziału mogą zgłosić się firmy, projektanci, a także instytucje publiczne z województwa śląskiego i opolskiego. 
Odpowiednie biuro może podnieść produktywność, poprawić komfort i zwiększyć potencjał firmy. JLL, doradca na rynku nieruchomości w Polsce, w globalnej kampanii Business Fit, podkreśla zmianę roli przestrzeni do pracy oraz konieczność jej dostosowania do aktualnych i przyszłych potrzeb.
Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w mini serialu „Jesteśmy na Ty”
Duet polskich aktorów w serii krótkich filmów w reżyserii Tadeusza Śliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
Portal Joomp nie zatrzymuje się z promocją strony. W ostatnim czasie strona Joomp, została wzbogacona o zakładkę Joomp Cafe. W tej zakładce można między innymi śledzić nowinki z branży artykułów promocyjnych i druku oraz zmian, które pojawiają się w tym sektorze. Kolejną ciekawym działem są ogłoszenia. W tym miejscu agencje reklamowe publikują ogłoszenia...
Nowa odsłona kampanii Black
Initiative promuje nowy wariant smakowy Black Spritz
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764