logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akonda na Festiwalu Druku 2019

  PR 11.09.2019, przeczytano 270 razy
ilustracjastrzałka

Akonda na Festiwalu Druku - Premierowy pokaz bigówko-falcerki Swift Speed Fold składającej papier do 400g/m2 i foliarka Qtopic 380 i Qtopic 380 Auto z opcją złocenia bezmatrycowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akonda-na-festiwalu-druku-2019,383933,artykul.html

Akonda zaprasza na FESTIWAL DRUKU, gdzie zaprezentuje wiele rozwiązań do drukarni i introligatorni. Podczas Targów odbywających się 18-19.09 w Hali EXPO XXI w Warszawie, zostanie przedstawionych wiele urządzeń, wspomagających automatyzację procesów introligatorskich.

Premierowo zostanie zaprezentowana bigówko-falcerka SWIFT SPEED FOLD, składająca papier do 350g/m2 (łam podwójny) czy nawet 400g/m2 (łam pojedyńczy)! To wielofunkcyjna maszyna bigująco-perforująco-składająca dedykowana do druku cyfrowego i offsetowego z pobieraniem podciśnieniowym od góry i podnoszonym stołem, który pozwala na ułożenie stosu arkuszy papieru do 10 centymetrów i pracę z prędkością nawet do 8000 arkuszy/godzinę bez rysowania arkuszy, z kompensacją dokładności w zależności od grubości papieru. Dzięki 10-calowemu, dotykowemu programatorowi praca jest intuicyjna i prosta. Innowacyjne rozwiązanie w postaci krążków perforacyjnych sterowanych elektromagnesem, pozwala na załączanie i wyłączanie perforacji (możliwość wykonania kilku perforacji na arkuszu), umożliwiając tym samym produkcję kuponów, biletów czy zrywek bez konieczności wykonywania wykrojnika!

Goście Festiwalu Druku będą mogli też zapoznać się foliarką automatyczną GMP Qtopic 380 Auto i foliarką półautomatyczną GMP Qtopic 380F, urządzeniami produkowanymi przez firmę GMP, światowego lidera w produkcji urządzeń do uszlachetniania – laminowania/folowania i złocenia druków cyfrowych. Seria foliarek Qtopic 380 jest odpowiedzią na rosnące wymagania tego rynku pod względem wysokiej jakości foliowania wydruków cyfrowych, zwiększonej prędkości w stosunku do laminatorów nabiurkowych czy jednoosobowej obsługi procesu.

Zapraszamy na warsztaty ze złocenia bezmatrycowego, gdzie razem swoim partnerem, firmą DKS zaprezentujemy cały proces złocenia od druku do finalnego produktu, ukazując wszystkie możliwości foliarki.

Akonda zaprezentuje również wycinarki i kompaktowy kombajn introligatorski SCC, dzięki któremu automatycznie, z poziomu panelu dotykowego, można zrealizować znaczną część zadań introligatorskich w swojej drukarni, osiągając wiele procesów w jednym przebiegu. W jednym urządzeniu znajduje się gilotyna z automatycznym dostrajaniem i 6 nożami rozcinającymi, jest bigówka z regulacją głębokości bigowania i możliwością perforacji całościowej lub częściowej, wyposażonej w krążki bigujące, krążki nacinające, krążki wycinające, długi stół podawczy i podajnik wąskich użytków. Urządzenie posiada czujnik podwójnych pobrań i pamięć z możliwością ustawienia 64 programów.

Serdecznie zapraszamy do hali numer 3, na stoisko D4, gdzie nasi specjaliści pomogą w dobraniu odpowiedniego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Wyposażenie kompleksowe introligatorni zapewnią oferowane przez nas bigówki, falcerki, gilotyny, foliarki automatyczne, foliarki półautomatyczne, kombajny introligatorskie, złociarki, oklejarki i wiele innych maszyn usprawniających i optymalizujących pracę
w każdej drukarni. Nasz Zespół będzie do Państwa dyspozycji.

Źródło: Akonda

www.akonda.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Multisport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych
Swoje home-made hantle… możesz już wypić. W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowych. Kampania zachęca również do udziału w wakacyjnej grywalizacji, premiującej aktywność...
Natalia Kowalska awansuje na stanowisko Strategy Managera w Lightscape
Z początkiem lipca Natalia Kowalska objęła w Lightscape nowoutworzone stanowisko Strategy Managera. W ramach tej roli będzie odpowiadać za wdrażanie nowych projektów agencji, a także koordynację i optymalizację działań prowadzonych dla dotychczasowych klientów firmy.
Henkel Beauty Care postawił na agencję Altavia, zapraszając ją do współpracy przy wprowadzeniu na rynek nowej linii kosmetyków do włosów – intensywnie regenerujących masek Gliss 4w1 Protein+. Kampania launchowa toczy się zarówno w sklepach w całym kraju, jak i w mediach tradycyjnych oraz w internecie.
Bank Pekao w nowej kampanii zachęca rodziców do edukacji finansowej dzieci
Bank Pekao ruszył z promocją pakietu PeoPay KIDS – nowoczesnego rozwiązania finansowego, ułatwiającego wprowadzenie dziecka w świat finansów. W nowej, szeroko zasięgowej kampanii bank przekonuje rodziców, że warto od małego uczyć pociechy świadomego gospodarowania pieniędzmi i oszczędzania.
Advanced Communication & Research Group z ofertą dla start-upów
- Aby wspomóc przedsiębiorców, którzy uruchamiają firmy lub startują z nowymi projektami, przygotowaliśmy specjalną, dedykowaną im ofertę – mówi Robert Borowicz, Partner w firmie Advanced Communication & Research Group. - Na rynku, aby przedsięwzięcie odniosło skutek, musi przede wszystkim zostać zauważone przez potencjalnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764