logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akonda na Festiwalu Druku 2019

  PR 11.09.2019, przeczytano 140 razy
ilustracjastrzałka

Akonda na Festiwalu Druku - Premierowy pokaz bigówko-falcerki Swift Speed Fold składającej papier do 400g/m2 i foliarka Qtopic 380 i Qtopic 380 Auto z opcją złocenia bezmatrycowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akonda-na-festiwalu-druku-2019,383933,artykul.html

Akonda zaprasza na FESTIWAL DRUKU, gdzie zaprezentuje wiele rozwiązań do drukarni i introligatorni. Podczas Targów odbywających się 18-19.09 w Hali EXPO XXI w Warszawie, zostanie przedstawionych wiele urządzeń, wspomagających automatyzację procesów introligatorskich.

Premierowo zostanie zaprezentowana bigówko-falcerka SWIFT SPEED FOLD, składająca papier do 350g/m2 (łam podwójny) czy nawet 400g/m2 (łam pojedyńczy)! To wielofunkcyjna maszyna bigująco-perforująco-składająca dedykowana do druku cyfrowego i offsetowego z pobieraniem podciśnieniowym od góry i podnoszonym stołem, który pozwala na ułożenie stosu arkuszy papieru do 10 centymetrów i pracę z prędkością nawet do 8000 arkuszy/godzinę bez rysowania arkuszy, z kompensacją dokładności w zależności od grubości papieru. Dzięki 10-calowemu, dotykowemu programatorowi praca jest intuicyjna i prosta. Innowacyjne rozwiązanie w postaci krążków perforacyjnych sterowanych elektromagnesem, pozwala na załączanie i wyłączanie perforacji (możliwość wykonania kilku perforacji na arkuszu), umożliwiając tym samym produkcję kuponów, biletów czy zrywek bez konieczności wykonywania wykrojnika!

Goście Festiwalu Druku będą mogli też zapoznać się foliarką automatyczną GMP Qtopic 380 Auto i foliarką półautomatyczną GMP Qtopic 380F, urządzeniami produkowanymi przez firmę GMP, światowego lidera w produkcji urządzeń do uszlachetniania – laminowania/folowania i złocenia druków cyfrowych. Seria foliarek Qtopic 380 jest odpowiedzią na rosnące wymagania tego rynku pod względem wysokiej jakości foliowania wydruków cyfrowych, zwiększonej prędkości w stosunku do laminatorów nabiurkowych czy jednoosobowej obsługi procesu.

Zapraszamy na warsztaty ze złocenia bezmatrycowego, gdzie razem swoim partnerem, firmą DKS zaprezentujemy cały proces złocenia od druku do finalnego produktu, ukazując wszystkie możliwości foliarki.

Akonda zaprezentuje również wycinarki i kompaktowy kombajn introligatorski SCC, dzięki któremu automatycznie, z poziomu panelu dotykowego, można zrealizować znaczną część zadań introligatorskich w swojej drukarni, osiągając wiele procesów w jednym przebiegu. W jednym urządzeniu znajduje się gilotyna z automatycznym dostrajaniem i 6 nożami rozcinającymi, jest bigówka z regulacją głębokości bigowania i możliwością perforacji całościowej lub częściowej, wyposażonej w krążki bigujące, krążki nacinające, krążki wycinające, długi stół podawczy i podajnik wąskich użytków. Urządzenie posiada czujnik podwójnych pobrań i pamięć z możliwością ustawienia 64 programów.

Serdecznie zapraszamy do hali numer 3, na stoisko D4, gdzie nasi specjaliści pomogą w dobraniu odpowiedniego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Wyposażenie kompleksowe introligatorni zapewnią oferowane przez nas bigówki, falcerki, gilotyny, foliarki automatyczne, foliarki półautomatyczne, kombajny introligatorskie, złociarki, oklejarki i wiele innych maszyn usprawniających i optymalizujących pracę
w każdej drukarni. Nasz Zespół będzie do Państwa dyspozycji.

Źródło: Akonda

www.akonda.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jesienna promocja marki Sanytol
Wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Aliganza – pierwsza w Polsce agencja konsultingowa dla marek z branży modowej oraz KERRIS Group – jedna z najszybciej rozwijających się grup technologicznych i marketingowych na polskim rynku, nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie obsługi klientów z branż fashion i beauty. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.
Znamy już polskie ceny nowych urządzeń Microsoft Surface
Najnowsze urządzenia Microsoft można już zamawiać w przedsprzedaży
„Hulaj z głową. Bezpiecznie” z ING
Rusza akcja ING Banku Śląskiego „Hulaj z głową. Bezpiecznie”, która zachęca do mądrego korzystania z elektrycznych hulajnóg. Towarzyszy jej promocja 30 minut darmowej jazdy od ING na elektryczne hulajnogi i skutery.
Mbank prezentuje nowy pulpit w bankowości internetowej
Już 28 października część klientów po zalogowaniu się do konta zobaczy zupełnie nowy pulpit. Poza przejrzystym i prostym designem, daje on możliwość dopasowania widocznych na nim elementów do wymagań użytkownika. Nowy wygląd pulpitu bank wprowadza stopniowo. W pierwszej fazie zobaczy go ok. 20 proc. użytkowników.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764