logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akonda prezentuje ploter bigująco-tnący Iecho w Szczecinie

  PR 25.05.2021, przeczytano 613 razy
ilustracja

Już w ten czwartek i piątek Akonda zaprasza do Szczecina, gdzie w Technoparku Pomerania zaprezentowane zostaną maszyny introligatorskie, cieszące się wśród Klientów największym zainteresowaniem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akonda-prezentuje-ploter-bigujaco-tnacy-iecho-w-szczecinie,391619,artykul.html

Bez wątpienia takim urządzeniem jest ploter bigująco-tnący iEcho PK, który umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje i znakowanie – wszystko to w obrębie jednej maszyny. Urządzenie wyposażone jest w nóż oscylacyjny do wycinania tektur i materiałów spienionych do 6mm lub 10mm, automatyczny podajnik arkuszy a także wbudowaną kamerę CCD do dokładnego pozycjonowania obrazu na papierze. Zastosowane systemy zapewniają dokładną pracę, unikalny, wysokiej jakości produkt do zrealizowania w krótkim czasie i na ograniczonej przestrzeni.

- Bardzo cieszymy się na spotkanie z naszymi Klientami w tej części Polski! Prezentowane maszyny naprawdę ułatwiają procesy w drukarniach i introligatorniach, są wielofunkcyjne i zależy nam na tym, by właśnie to pokazać! – zapewnia Dominik Szulim – współwłaściciel firmy Akonda.

Goście prezentacji będą mogli zobaczyć również efekty złocenia i foliowania z foliarki GMP Qtopic 380. To odpowiedź na rosnące wymagania rynku cyfrowego pod względem wysokiej jakości foliowania wydruków cyfrowych foliami PP/BOPP, zwiększonej prędkości w stosunku do laminatorów nabiurkowych i jednoosobowej obsługi procesu.

Zaprezentowane będzie także działanie największego multifiniszera Ausjetech 9375 BSC, który wycina, biguje, perforuje – po całości lub częściowo w dwóch kierunkach z prędkością nawet 24 arkuszy na minutę. Jeszcze nigdy jedno urządzenie introligatorskie nie łączyło tylu możliwości, jak multifiniszer Ausjetech 9375BSC. Akonda zaprezentuje też linię bigówek automatycznych Ausjetech Swift.

Warto zarejestrować się na prezentację na stronie www.akonda.pl/dniotwarte, by w najbliższy czwartek lub piątek spotkać się z przedstawicielami Akondy w Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 2-8, Szczecin – sala Magnolia C.0.12 i zobaczyć osobiście, jakie możliwości dają prezentowane urządzenia.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764