logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akonda prezentuje ploter bigująco-tnący Iecho w Szczecinie

  PR 25.05.2021, przeczytano 466 razy
ilustracja

Już w ten czwartek i piątek Akonda zaprasza do Szczecina, gdzie w Technoparku Pomerania zaprezentowane zostaną maszyny introligatorskie, cieszące się wśród Klientów największym zainteresowaniem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akonda-prezentuje-ploter-bigujaco-tnacy-iecho-w-szczecinie,391619,artykul.html

Bez wątpienia takim urządzeniem jest ploter bigująco-tnący iEcho PK, który umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje i znakowanie – wszystko to w obrębie jednej maszyny. Urządzenie wyposażone jest w nóż oscylacyjny do wycinania tektur i materiałów spienionych do 6mm lub 10mm, automatyczny podajnik arkuszy a także wbudowaną kamerę CCD do dokładnego pozycjonowania obrazu na papierze. Zastosowane systemy zapewniają dokładną pracę, unikalny, wysokiej jakości produkt do zrealizowania w krótkim czasie i na ograniczonej przestrzeni.

- Bardzo cieszymy się na spotkanie z naszymi Klientami w tej części Polski! Prezentowane maszyny naprawdę ułatwiają procesy w drukarniach i introligatorniach, są wielofunkcyjne i zależy nam na tym, by właśnie to pokazać! – zapewnia Dominik Szulim – współwłaściciel firmy Akonda.

Goście prezentacji będą mogli zobaczyć również efekty złocenia i foliowania z foliarki GMP Qtopic 380. To odpowiedź na rosnące wymagania rynku cyfrowego pod względem wysokiej jakości foliowania wydruków cyfrowych foliami PP/BOPP, zwiększonej prędkości w stosunku do laminatorów nabiurkowych i jednoosobowej obsługi procesu.

Zaprezentowane będzie także działanie największego multifiniszera Ausjetech 9375 BSC, który wycina, biguje, perforuje – po całości lub częściowo w dwóch kierunkach z prędkością nawet 24 arkuszy na minutę. Jeszcze nigdy jedno urządzenie introligatorskie nie łączyło tylu możliwości, jak multifiniszer Ausjetech 9375BSC. Akonda zaprezentuje też linię bigówek automatycznych Ausjetech Swift.

Warto zarejestrować się na prezentację na stronie www.akonda.pl/dniotwarte, by w najbliższy czwartek lub piątek spotkać się z przedstawicielami Akondy w Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 2-8, Szczecin – sala Magnolia C.0.12 i zobaczyć osobiście, jakie możliwości dają prezentowane urządzenia.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764