logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akonda Tex na Fast Textile

  PR 29.11.2021, przeczytano 547 razy
ilustracjastrzałka
Pigment.inc GoTx 4190

Po raz pierwszy na targach Fast Textile swoją ofertę zaprezentuje firma Akonda Tex, będąca autoryzowanym dystrybutorem drukarek d-t-g Aeoon i Polyprint, drukarek rolowych do druku pigmentowego GoTx oraz specjalistycznych systemów do przygotowania i wykańczania tekstyliów pod pigmentowy druk cyfrowy - Pikto Digital.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akonda-tex-na-fast-textile,393925,artykul.html

Fryderyk Wiernicki, współwłaściciel firmy zaprasza – Mimo trudności i ograniczeń związanych z pandemią, będziemy starali się pokazać wyjątkowość rozwiązań oferowanych przez naszych dostawców. Wchodząc na Polski rynek z ofertą urządzeń do tej pory niedostępnych lub słabo reprezentowanych, chcemy zapewnić klientom poszerzenie możliwości wyboru. Wierzymy w ich sprawdzony potencjał i chcemy przekonać do niego szerokie rzesze użytkowników.

Na stoisku Akonda Tex zaprezentowana zostanie drukarka pigmentową Pigment.inc GoTx 4190, drukująca z roli na rolę. 4 głowice Epson DX7 zapewniają wysoką wydajność a możliwość sterowania wielkością kropli od 4,5 do 45pl pozwala na druk zarówno na bardzo cienkich jak i grubych materiałach. Drukarka może być skonfigurowana jako 2 x CMYK dla szybszych wydruków lub CMYK + szary + pomarańczowy + czerwony + fioletowy dla wierniejszego odwzorowania barw. Urządzenie nie posiada kłopotliwego pasa klejowego, natomiast wyposażone jest w innowacyjny system prowadzenia materiału, pozwalający na stabilną pracę również z dzianinami, gwarantując stabilny druk tuszami wodnymi bezpośrednio na materiale! Drukarka GoTx 4190 zostanie zaprezentowana wraz z modułem utrwalania w linii – takie połączenie pozwala na utrwalanie wydruków bez potrzeby używania kalandra.

- Niestety pandemia i lock-down pokrzyżowały nasze wspólne plany z austriackim Aeoon. – wyjaśnia Dominik Szulim, współwłaściciel Akonda Tex. – Zapowiadaliśmy prezentację drukarki produkcyjnej Aeoon Micro Compact, jednak austriacki zespół nie ma możliwości przyjechać do Polski. Mimo wszystko zapraszamy do zweryfikowania osobiście wysokiej jakości wydruków tego producenta oraz sprawdzenia, jak są delikatne i przyjemne w dotyku. Reprezentując austriacką markę Aeoon – przemysłowe d-t-g – przedstawiciele Akonda Tex chętnie opowiedzą o wysokowydajnych drukarkach z dwoma lub trzema stacjami drukującymi potężnymi głowicami Kyocera, które w zależności od modelu osiągają wydajność od 90 do 180 wydruków na godzinę a także innych przemysłowych rozwiązaniach do druku bezpośredniego na odzieży.

Na stoisku reprezentowane będą też takie marki, jak Polyprint – drukarki TexJet Echo 2, ze wskazaniem na prostą w obsłudze i konserwacji drukarkę, dającą ogromne możliwości przy niewielkiej inwestycji. Idealne rozwiązanie na start – Polyprint to europejski lider w zakresie rozwiązań entry-level do d-t-g, który ostatnio rozwinął możliwości o druk d-t-f.

- Opowiemy również o urządzeniach Pikto.digital do przemysłowego pre- i post-treatmentu dla druku pigmentowego, działających z wydajnością nawet do 120mb/godzinę - a także o tunelach i piecach z szufladami marki Chiossi e Cavazutti, które posiadamy w ofercie jako uzupełnienie drukarek d-t-g. Nie zabraknie informacji na temat stołowego plotera tnącego iEcho z narzędziami do wycinania tekstyliów, skór, kompozytów czy pianek, którego modułowa budowa pozwala na dostosowanie plotera do specyficznych potrzeb produkcji. - wymienia Dominik Szulim.

Mimo utrudnień związanych z pandemią, stoisko Akonda Tex zaprasza na prezentację powyższych rozwiązań i rozmowy w bezpiecznych warunkach.

Źródło: AKONDA s.c.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

OKI Europe nawiązuje współpracę z Kernow Coatings i Baker Materials
Firma OKI Europe Limited nawiązała strategiczną współpracę partnerską z firmami Kernow Coatings i Baker Materials w celu dalszego rozwoju i zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie specjalistycznych nośników do drukowania wytrzymałych etykiet do różnych zastosowań.
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event
LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze
W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji...
Colordynamics inwestuje w dwa hybrydowe plotery drukujące Agfa Jeti H3300 UHS LED z myślą o bardziej wydajnej produkcji materiałów POP/POS
Północnoamerykańska drukarnia wielkoformatowa zwiększyła prędkość realizowanej produkcji o 250% dzięki niedawnej inwestycji w dwa wysokowydajne, hybrydowe plotery inkjetowe firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Jak zapewnia jej kierownictwo, za sprawą tej inwestycji firma chce pozyskać kolejne zlecenia z rynku POP/POS, oferując swoim obecnym i potencjalnym klientom z...
Stora Enso podpisuje umowę dotyczącą sprzedaży papierni Hylte i rezygnuje ze zbycia zakładów Anjala
Stora Enso poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży papierni Hylte (Szwecja) i wszystkich wchodzących w jej skład zasobów firmie Sweden Timber, działającej w branży drzewnej. Wartość transakcji opiewa na ok. 18 mln euro, a jej sfinalizowanie ma nastąpić w 1. półroczu br. Jeżeli chodzi o papiernię Anjala (Finlandia), kierownictwo koncernu podjęło decyzję o...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764