logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akonda zaprasza na premierę CAL-one mini, półautomatu do klejenia kalendarzy

  PR 03.09.2021, przeczytano 415 razy
ilustracja

Akonda zaprasza na premierę CAL-one mini, półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akonda-zaprasza-na-premiere-cal-one-mini%2C-polautomatu-do-klejenia-kalendarzy,392878,artykul.html

- Cal-one mini, to rewolucja w produkcji kalendarzy trójdzielnych w małych i średnich nakładach! Jest rozwiązaniem przewidzianym dla firm realizujcych kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy kalendarzy na sezon. CAL-one mini automatycznie pobiera plecki, nakłada klej (dyspersyjny lub "na gorąco") i odkłada kalendarz na stacker. Praca operatora sprowadza się do umieszczenia kalendariów pomiędzy ogranicznikami pozycjonującymi, a efekt to ponad 400 kalendarzy trójdzielnych na godzinę!

Premiera odbędzie się w formie webinaru, podczas którego przedstawione zostaną nowe rozwiązania opowiedziane na żywo i formie prezentacji wideo. Wydarzenie zaplanowane jest na najbliższy czwartek 9.09 na godzinę 10.00.

Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie (TUTAJ), by móc zobaczyć, jak zbudować przewagi konkurencyjne jeszcze przed nadchodzącym sezonem.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju z odpowiednim doborem technologii.
Firma Sismaitalia, włoski dostawca usług poligraficznych zajmujący się szeroko rozumianą komunikacją wizualną przyśpieszył proces dywersyfikacji swojego biznesu i zainwestował w 5 ploterów solidnej marki Elitron.
Sun Chemical platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów
Po raz kolejny Sun Chemical został platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego, które od lat organizuje Polska Izba Fleksografów (PIF).  Podczas wydarzenia przedstawiciel tej firmy – Colin Smith, pełniący funkcję European Product Managera - wystąpił z prezentacją zatytułowaną „Utrzymanie wydajności procesu druku w szybko zmieniającym się...
Sun Chemical i drukarnia Hadepol Flexo wspierają sportowców
Mistrzostwo Polski Jachtów Kabinowych w tegorocznej XXVII edycji tych mistrzostw, w klasie T2 zdobyła załoga wspierana przez firmy Sun Chemical i drukarnię Hadepol Flexo - Tomasz Kopytko i Paweł Łazarz. Tym samym obroniła ona swój mistrzowski tytuł z 2019 roku.
Firma Mark Andy, podejmująca od lat różnego rodzaju działania na rzecz szerzenia wiedzy wśród uczniów i studentów, zaproponowała w tym roku po raz pierwszy staż w swojej firmie. Odbył go – poznając wszystkie obszary działania Mark Andy Poland – jeden ze studentów Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii...
Ankieta: Nowoczesne technologie w poligrafii
Wrocławska spółka technologiczna Scanway zaprasza do wypełnienia ankiety wspierającej raport branżowy „Poligrafia 4.0”. Podziel się swoimi doświadczeniami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764