logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akt o Usługach Cyfrowych... Włodzimierz Schmidt moderatorem panelu dyskusyjnego

  PR 19.08.2022, przeczytano 399 razy
ilustracja

Już 8 września CH Beck organizuje konferencję poświęconą ważnemu dla branży online zagadanieniu: Akt o Usługach Cyfrowych a regulator internetu w Polsce. Włodzimierz Schmidt, Prezes IAB Polska będzie moderatorem panelu dyskusyjnego drugiej części konferencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akt-o-uslugach-cyfrowych...-wlodzimierz-schmidt-moderatorem-panelu-dyskusyjnego,396947,artykul.html

3 panele dyskusyjne, 19 prelegentów, 6h praktycznej wiedzy

W dniu 5.7.2022 r. Parlament Europejski uchwalił Rozporządzenie Akt o Usługach Cyfrowych (Digital Services Act). To najważniejszy od ponad 20 lat akt prawny, dotyczący prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie. Ma on szczególne znaczenie dla użytkowników internetowych, przedsiębiorców oraz platform internetowych jako dostawców usług cyfrowych.

W trakcie konferencji Akt o Usługach Cyfrowych a regulator internetu w Polsce, w ramach trzech paneli, eksperci będą dyskutowali oraz prezentowali swoje poglądy w następujących obszarach:

  1. Praktyka współpracy regulatorów z rynkiem internetowym.
  2. Akt o Usługach Cyfrowych – szanse i zagrożenia dla branży internetowej.
  3. Zwalczanie nielegalnych treści, bezpieczny e-commerce oraz transparentna reklama internetowa – wyzwania przy wdrażaniu obowiązków.

Panel dyskusyjny Akt o Usługach Cyfrowych – szanse i zagrożenia dla branży internetowej.

Wlodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska, będzie moderatorem panelu dyskusyjnego drugiej części konferencji: Akt o Usługach Cyfrowych – szanse i zagrożenia dla branży internetowej. Panel odbędzie się o w godzinach 13:45 – 14:45.

Uczestnikami panelu będą:

  • Katarzyna Araczewska (Zastępca Dyrektora Departamentu Ochrony Zbiorowych Interesów Konsumentów, UOKIK)
  • Magdalena Brzeska (Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB)
  • mec. Witold Chomiczewski (Izba Gospodarki Elektronicznej)
  • Andrzej Dulka (Prezes, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji)
  • Michał Kanownik (Prezes, Związek Cyfrowa Polska)
  • Teresa Wierzbowska (Prezes, Związek Pracodawców Prywatnych Mediów Lewiatan)

Konferencja odbędzie się 8 września w warszawskim Hotelu Intercontinental, możliwy jest również udział online.

IAB Polska jest głównym partnerem wydarzenia. Przedstawiciele firm członkowskich IAB Polska otrzymują 15% rabatu na udział w wydarzeniu. Aby uzyskać kod rabatowy prosimy o kontakt z Anną Garwolińską: a.garwolińska(at)iab.org.pl

Źródło: IAB Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Podcasty 2023”
Moc podcastów nie słabnie, o czym świadczą wyniki badania przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna. Okazuje się, że PODCAST JEST DOSKONALE ROZPOZNAWALNĄ FORMĄ TREŚCI I ZETKNĘŁO SIĘ Z NIM 85 PROC. WSZYST- KICH UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU. Co więcej, niemal dwie trzecie internautów deklaruje, że słucha podcastów, a prawie...
Grupa Play nabyła 100% udziałów operatora telekomunikacyjnego Syrion Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach. Transakcja ta przyczyni się do poszerzania zasięgu usług internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej, zapewniając klientom indywidualnym, jak i biznesowym, najwyższą jakość usług i wolność wyboru.
IMM: RMF FM, Wirtualna Polska oraz Onet na podium rankingu
Po miesiącu przerwy na szczyt najbardziej opiniotwórczych mediów powraca RMF FM. Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), w kwietniu 2023 roku stacja była cytowana przez inne media ponad 2,2 tysiąca razy. Na drugim miejscu znalazła się Wirtualna Polska z liczbą tylko 17 odwołań mniej. Trzecią pozycję zajmuje Onet, na który powoływano się blisko...
Bazujący na sztucznej inteligencji program, przygotowany przez polskich naukowców, pomoże w pracy moderatorom, którzy czyszczą internet z nielegalnych treści. Program ma rozpoznawać wideo, obrazy i teksty o charakterze pedofilskim.
W czwartek, 1 czerwca o godz. 15:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek programu „Onet Europa”, którego autorką jest dziennikarka Dorota Bawołek. W cyklicznym programie poruszane będą ważne kwestie europejskie, istotne z polskiego punktu widzenia. Gośćmi programu będą europarlamentarzyści oraz unijni urzędnicy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764