logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akzonobel startuje z nową kampanią

  PR 22.05.2023, przeczytano 530 razy
ilustracja

5 maja ruszyła kampania reklamowa firmy AkzoNobel, promująca nową linię farb premium Dulux Ambiance Ceramic. Szeroko zakrojona komunikacja będzie prowadzona w telewizji, internecie i SoMe pod hasłem Dodaj życia swoim wnętrzom z nową, ceramiczną farbą Dulux Ambiance Ceramic. Na potrzeby kampanii powstał spot reklamowy, w którym pojawia się 5 Muz uosabiających atmosfery – palety barw nowego produktu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/akzonobel-startuje-z-nowa-kampania,400055,artykul.html

Celem kampanii reklamowej jest zbudowanie świadomości Dulux Ambiance Ceramic – nowego produktu w segmencie farb ceramicznych premium, a także zainspirowanie Polaków do zmiany i ożywiania swych wnętrz. Farby Dulux Ambiance Ceramic charakteryzują się bowiem między innymi wyrazistymi i trwałymi kolorami w technologii HD, które zostały ułożone w 4 unikalnych paletach barw – atmosferach.

- Najważniejszym zadaniem kampanii jest zbudowanie pozytywnej relacji między konsumentem a marką. Pragniemy zaprezentować nowy produkt, który w pełni wpisuje się w naszą misję, a zarazem jest swego rodzaju wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów – mówi Natalia Kokora, Brand Manager marki Dulux.

Występujące w nim żywiołowe Muzy podkreślają łatwość i elastyczność dopasowania Dulux Ambiance Ceramic do wymarzonego wnętrza. Spot emitowany będzie w stacjach grup TVP, Polsat oraz TVN, a także w VOD: TVP VOD, Player i Polsat Go. Ponadto będzie go można zobaczyć w serwisach typu: Interia.pl, RMF.FM, a także na YouTube i w Social Mediach. Lokalizację reklamy dla polskiego rynku zrealizowała agencja kreatywna Kalicińscy. Za przygotowanie kreacji w mediach społecznościowych odpowiada agencja oS3.

Działania reklamowe prowadzone będą również w kanale OOH w sieci AdScreen, a także w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku, Instagramie i Pinterest.

Z ramienia AkzoNobel za launch Dulux Ambiance Ceramic odpowiedzialna jest Natalia Kokora, Brand Manager marki Dulux oraz Robert Gwara, Marketing Manager Consumer Paints & Profi. Zakup mediów do kampanii zrealizowały domy mediowe: w zakresie TV&VOD – EssenceMediacom; w zakresie digital – Mediahub.

Dulux Ambiance Ceramic będzie dystrybuowana szeroko w kanałach nowoczesnym i tradycyjnym.

Źródło: AkzoNobel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso: otwarcie budynku z materiałów bazujących na drewnie
Wisdome Stockholm to nowa przestrzeń dla doświadczeń naukowych, usytuowana na dziedzińcu Narodowego Muzeum Nauki i Technologii w Sztokholmie. Budynek, w którym się znajduje zaprojektowano z myślą o zastosowaniu tu konstrukcji drewnianych m.in. do wykonania pomieszczeń w kształcie łuku, o powierzchni 1325 m2. Stora Enso była głównym partnerem i dostawcą...
Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764