logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Alek Frydrych w jury konkursu KTR 2020

  PR 21.09.2020, przeczytano 334 razy
ilustracja

Alek Frydrych, associate creative director w VMLY&R Poland, zasiadł w jury tegorocznej edycji KTR - największego konkursu kreatywności w Polsce. Oceni prace zgłoszone w kategorii Communication: Video, Audio, Print&Publishing, Online, Mobile, Copywriting.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/alek-frydrych-w-jury-konkursu-ktr-2020,388509,artykul.html

KTR (Klub Twórców Reklamy) został stworzony przez twórców reklamy, którzy uczestniczą w ciągle zmieniającej się branży i wszystkie te zmiany uwzględniają, rozwijając konkurs. Celem KTR -  największego i najbardziej rzetelnego konkurs kreatywności w Polsce - jest wyłanianie najlepszych prac w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Craft oraz Technology.

Alek Frydrych wszedł w skład grupy jurorskiej w kategorii Communication - sekcja: Video, Audio, Print&Publishing, Online, Mobile, Copywriting.

W jury tegorocznej edycji konkursu znalazł się również Dawid Szczepaniak, który poprowadzi obrady w kategorii Communication: OOH, Integrated, Branded Entertainment, Direct&Targeting, PR, Innovation, Use of Data.

Organizatorem konkursu KTR jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rafał Wasyluk w jury The Extraordinary Awards
Rafał Wasyluk, head of EMEA Commerce Centre of Excellence w VMLY&R Poland, zasiadł w jury The Extraordinary Awards - nowego konkursu organizowanego przez holding WPP.
„Bank zielonych zmian” ze srebrną statuetką Mixx Awards 2020
"Bank zielonych zmian" - projekt zrealizowany dla BNP Paribas Bank przez Publicis, Havas Media (Havas Media Group), Sales&More, Point of View, VMLY&R Poland i Feeders Agency otrzymał srebrną statuetkę konkursu MIXX Awards w kategorii "Cross Media Integration".
Agencja Cube Group znalazła się – jako jedyna z Polski – wśród nominowanych w kategorii Best Technology w ramach konkursu International Performance Marketing Awards (IPMA) 2020. Jury konkursu doceniło stworzoną przez agencję Cube Group oraz jej partnera technologicznego Ingenious Technologies usługę Smart Attribution, która rewolucjonizuje podejście do...
Huawei ogłosił zwycięzców globalnego konkursu fotograficznego Huawei Next-Image 2020 – wśród laureatów jest aż czterech polskich fotografów, którzy w finałowym etapie walczyli w gronie 1 000 najlepszych uczestników z całego świata. Jedno z polskich zdjęć znalazło się pośród 15 najlepszych prac wyłonionych w kategoriach, a...
Nikon Europe ma przyjemność powiadomić o wznowieniu organizowanego raz na dwa lata międzynarodowego konkursu fotograficznego – Nikon Photo Contest 2020-2021 – oraz zaprasza fotografów zawodowych i amatorów z całego świata do składania zgłoszeń, począwszy od dnia dzisiejszego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764