logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksander Baryś w zarządzie RTB House

  PR 17.09.2019, przeczytano 1114 razy

Od 1 września 2019 roku do zarządu RTB House, globalnej spółki dostarczającej innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączył Aleksander Baryś, obejmując stanowisko Chief Financial Officer (CFO). Wcześniej był związany m.in. ze Grupą Boryszew i Grupą CIECH.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksander-barys-w-zarzadzie-rtb-house,383994,artykul.html

Aleksander Baryś obejmuje nowo utworzone stanowisko Chief Financial Officer (CFO). W swojej roli będzie odpowiedzialny m.in. za kształtowanie i realizację strategii finansowej, procesy strategicznego zarządzania, relacje inwestorskie, a także prowadzenie działań związanych z rozwojem nowych obszarów istotnych z punktu widzenia firmy.

Robert Dyczkowski, CEO RTB House, komentuje: - Cieszymy się, że do zespołu RTB House dołącza tak uznany ekspert i doświadczony manager. Aleksander wnosi do naszej firmy nieocenioną wiedzę i cenne kompetencje. Jestem przekonany, że wzmocni nasze działania w dalszym budowaniu i ugruntowaniu silnej pozycji RTB House.

Aleksander Baryś, CFO RTB House, mówi: - Jestem pod ogromnym wrażeniem sukcesu RTB House. Koncentrując się na rozwoju technologii, firma oferuje nowoczesne rozwiązania, w pełni oparte o algorytmy deep learning, precyzyjnie dopasowane do potrzeb klientów. Cieszę się, że będę mógł stawić czoła nowym wyzwaniom w ramach wzmacniania pozycji firmy w branży marketingowej.

Aleksander Baryś posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów przedsiębiorstwa, planowania i analiz finansowych, relacji inwestorskich, planowania strategicznego i zarządzania ryzykiem. Jest członkiem stowarzyszenia ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz CFA Society Poland. Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst®) oraz ACCA. W latach 2003-2008 pracował w grupie kapitałowej PKN ORLEN jako kontroler finansowy (Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.) oraz zastępca dyrektora (PKN ORLEN S.A.). Od 2009 do 2016 roku był związany z Grupą CIECH, kolejno na stanowiskach: szefa pionu finansowo-księgowego (2009-2014), prezesa zarządów spółek wchodzących w skład Grupy CIECH Soda Deutschland (2014-2016), dyrektora biura zarządzania grupą w spółce CIECH S.A. (2016) oraz członka rad nadzorczych spółek należących do Grupy CIECH. Od 2016 do sierpnia 2019 roku pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w spółce Boryszew S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest członkiem rady nadzorczej spółki Zortrax S.A.

Źródło: RTB House

www.rtbhouse.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Herbapol odświeża markę: rebranding i nowy logotyp
Herbapol, producent produktów ziołowych, ogłasza strategiczną zmianę w swojej linii kosmetyków. Firma postanowiła skupić się na eksponowaniu silnej i wiarygodnej marki Herbapol, rezygnując z submarki Polana. Zmiana ta jest efektem dogłębnych badań rynkowych i ma na celu wzmocnienie zaufania konsumentów oraz podkreślenie najwyższej jakości produktów...
Kampanie programmatic DOOH z platformą Display&Video360
AMS, Salestube i Value Media zrealizowały pierwsze kampanie programmatic DOOH za pośrednictwem platformy Display&Video360
Logo Superbet koszulkach Górnika Zabrze
Nowa, dwuletnia umowa, w ramach której logo Superbet znajdzie się na froncie koszulki Górnika Zabrze to ukoronowanie udanej współpracy w poprzednich trzech latach. – Chcemy razem budować wielkiego Górnika. Widzimy, że klub zmierza w dobrym kierunku i dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować w ten sponsoring – podkreśla Łukasz...
Premiera Danio Jogurt Pitny ze wsparciem Altavia Kamikaze + K2
Agencja Altavia Kamikaze + K2 wygrała przetarg na koncept i realizację kreatywno-strategicznych działań aktywacyjnych związanych z launchem nowego produktu w portfolio Danone - Danio Jogurt Pitny.
Moc równowagi w kampanii Energi Obrót
Fotobalkonika, magazyny energii czy pompy ciepła – to tylko kilka z wielu produktów okołoenergetycznych, które w swojej ofercie posiada Energa Obrót. Spółka 15 lipca rozpoczyna nową kampanię świadomościowo-produktową sygnowaną hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie. Kampania potrwa do końca października. Jej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764