logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksandra Burdon i Piotr Wiśniewski wzmacniają warszawskie biuro Circlewise

  PR 04.10.2021, przeczytano 621 razy
ilustracja

Do warszawskiego biura Circlewise dołączyli Aleksandra Burdon - jako Account Manager, oraz Piotr Wiśniewski - jako Online Media Manager.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksandra-burdon-i-piotr-wisniewski-wzmacniaja-warszawskie-biuro-circlewise,393238,artykul.html

Aleksandra Burdon karierę zawodową rozpoczynała w 2016 r. w TradeTracker (pracując finalnie na stanowisku Account Managera), następnie zdobywała doświadczenie w Publicis Groupe (jako Planner), oraz była członkiem zespołu e-commerce w DUKA (jako Senior Performance Specialist).

W Circlewise objęła stanowisko Account Managera i będzie wspierać działania dla takich klientów jak: Home&You, Porówneo, Rikoland czy Pako Lorente.

Piotr Wiśniewski związany z jest branżą reklamową od ponad 10 lat. Pracę rozpoczynał w agencji G7 (początkowo jako Junior Account Executive, później awansował na stanowisko Account Executive), następnie doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta, jak i agencyjnej, m.in. w Huawei (jako specjalista ds. marketingu) i w Havas (jako Account Manager). Przez dwa lata odpowiedzialny był też za realizację działań szkoły językowej Callan Method Organisation w Londynie, na stanowisku Marketing Manager. Bezpośrednio przed przejściem do Circlewise pracował w agencji Bluecloud Interactive, jako Account Team Lead.

W Circlewise objął stanowisko Online Media Managera, na którym będzie zajmował się wspieraniem działań wizerunkowych firmy w regionie CEE.

ilustracjastrzałka

Źródło: Circlewise

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.
Nowe biuro P&G wykorzystuje rozwiązania przyjazne dla środowiska
Procter & Gamble od początku swojej działalności w Polsce jest jednym z cenionych pracodawców, oferującym nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale także dbającym o to, by  tworzone przez firmę środowisko pracy było otwarte dla różnorodnych grup pracowników. Dlatego też stale przygląda się ich potrzebom. Zmieniające się w ostatnich latach modele pracy oraz oczekiwania,...
Klink International rozpoczyna współpracę z N42 creative solutions
Od stycznia 2023 roku za działania marketingowe i PR-owe KLINK INTERNATIONAL jednego z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego odpowiada agencja kreatywna N42. Współpraca ta, to kolejny krok w działaniach firmy KLINK związany z intensywnym rozwojem i planem osiągnięcia założonych celów strategicznych.
Waterdrop to firma, która powstała w 2016 roku w Austrii. Marka dba o ekologię, nie wykorzystuje tworzyw sztucznych i konserwantów. W swojej ofercie posiada rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak. Waterdrop przyświecają dwie idee: dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz ograniczenie produkcji plastiku. Z kolei...
Agencja gamingowa Kool Things prolongowała umowę z Razer – wiodącą lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware. Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich 3 latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2000 recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764