logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksandra Janowska - Wojtulewicz z Plej do San Markos

  PR 02.11.2016, przeczytano 361 razy

Aleksandra Janowska-Wojtulewicz została Head of Art w agencji reklamowej San Markos. Przez ostatnie 3 lata pracowała w agencji marketingu zintegrowanego Plej, w której pełniła funkcję Creative Group Head.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksandra-janowska---wojtulewicz-z-plej-do-san-markos,30422,artykul.html

Janowska-Wojtulewicz z branżą marketingową związana jest od 15 lat. Wcześniej współpracowała z Delikatessen Agentur für Marken und Design GmbH, Brand Support, Red8 Advertising oraz AWR Wprost.

Realizowała projekty z zakresu marketingu zintegrowanego, pracując dla takich marek jak Coca-Cola, Wedel, Milka, Play, Peugeot, H&M i wielu innych. Za kampanię H&M Sport WF-Reaktywacja wraz z zespołem została nagrodzona Golden Arrow.

Jest absolwentką Wydziału Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Źródło: San Markos

www.sanmarkos.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Milka, która od blisko 25 lat związana jest ze sportami zimowymi na świecie, ogłosiła właśnie nawiązanie strategicznej współpracy z Adamem Małyszem. Uwielbiany przez Polaków sportowiec został opiekunem inicjatywy „Milka. Sercem z Młodymi Skoczkami”, której celem jest wspieranie przyszłych mistrzów na początku ich wymagającej drogi na...
Od lutego br. agencja iProspect (Dentsu Aegis Network Polska) zajmie się kompleksową obsługą digitalową marki ALDI.
FormUp sukcesywnie poszerza grono swoich klientów. Z początkiem stycznia 2020 roku firma rozpoczęła współpracę z klubem hotelowym Triverna. Działania agencji obejmują realizację kampanii performance w mediach digital.
Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na wprowadzenie do Polski BauApp, aplikacji mobilnej dla branży budowlanej.
Gerhard Steidl uhonorowany nagrodą Sony World Photography Awards 2020 za wybitny wkład w fotografię
World Photography Organisation ma przyjemność ogłosić, że nagrodę Za wybitny wkład w fotografię 2020 w ramach konkursu Sony World Photography Awards otrzymał wydawca Gerhard Steidl. Po raz pierwszy w historii konkursu nagrodę Za wybitny wkład w fotografię przyznano osobie, która nie jest fotografem. Jury doceniło wieloletnią współpracę Steidla z fotografami i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764