logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksandra Karasińska dyrektor programową treści płatnych w RASP

  PR 29.06.2020, przeczytano 265 razy

Z początkiem lipca Aleksandra Karasińska obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektor programowej treści płatnych i będzie odpowiedzialna za koordynację oraz nadzór nad rozwojem treści redakcyjnych w serwisach płatnych Ringier Axel Springer Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksandra-karasinska-dyrektor-programowa-tresci-platnych-w-rasp,387589,artykul.html

W nowej roli Aleksandra Karasińska będzie podlegać Tomaszowi Gawłowi, dyrektorowi zarządzającemu płatnych treści w Ringier Axel Springer Polska. Do zadań Aleksandry Karasińskiej będzie należeć m.in. koordynacja i nadzór nad doborem treści do serwisów płatnych, wdrażanie nowych produktów wydawniczych oraz rozwijanie nowych formatów wideo oraz audio w obszarze paid content.

Aleksandra Karasińska ma 20-letnie doświadczenie w branży medialnej. Jest współtwórczynią i redaktorką prowadzącą magazyn Forbes Women.  Stworzyła i redagowała miesięcznik popularnonaukowy Newsweek Historia. W przeszłości była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, TVN24 i wiceszefową Wydarzeń w Polsacie. Przez dwa lata była liderką projektu telewizji informacyjnej w Kijowie, gdzie m.in. budowała portal Tochka.net.

Jest wykładowczynią na uniwersytecie SWPS, gdzie uczy dziennikarstwa internetowego i wykłada na Digital Media Campus.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Media społecznościowe: I’m Keen
Google wydaje się nie przestawać w próbach stworzenia platformy społecznościowej, którą pokochają miliony. Ta najnowsza – o nazwie KEEN – mi osobiście wydaje się najciekawszą z propozycji giganta.  
Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
Decyzja Apple dotycząca zmian w obszarze bezpieczeństwa użytkowników w najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS 14 wywołała zaniepokojenie ekspertów europejskiej branży internetowej. Szesnaście organizacji marketingowych, w tym IAB Europe i IAB Tech Lab, zdecydowało się wystosować list do Tima Cooka - CEO Apple, w którym apelują o przestrzeganie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764