logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksandra Klich naczelną wszystkich redakcji marki Wysokie Obcasy

  PR 01.06.2021, przeczytano 250 razy

W czerwcu 2021 r. Aleksandra Klich zostanie redaktorką naczelną miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra". Jednocześnie nadal będzie kierować pracami redakcji "Wysokich Obcasów" oraz serwisu Wysokieobcasy.pl. Dotychczasowa szefowa "Wysokich Obcasów Extra" - Ewa Wieczorek pozostanie w zespole "Gazety Wyborczej", wzmacniając zespół popularnego tygodnika "Wolna Sobota".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksandra-klich-naczelna-wszystkich-redakcji-marki-wysokie-obcasy,391707,artykul.html

Sierpniowe wydanie "Wysokich Obcasów Extra", które ukaże się w połowie lipca br., poprowadzi już nowa redaktor naczelna magazynu Aleksandra Klich. Rolę tę połączy z dotychczas pełnionymi - redaktorki naczelnej "Wysokich Obcasów", ukazujących się z sobotnim wydaniem "Gazety Wyborczej", a także serwisu internetowego Wysokieobcasy.pl.

- Aleksandra Klich stanie na czele redakcji marki "Wysokie Obcasy". To tygodnik oraz serwis zaangażowane w sprawy kobiet, równości i różnorodności. „Wysokie Obcasy” to także miesięcznik oferujący dodatkowe inspiracje i przyjemność z lektury w ekskluzywnej formie. Powierzenie Aleksandrze Klich zarządzania wszystkimi redakcjami „Wysokich Obcasów” pozwoli na jeszcze lepsze zarządzanie treściami ukazującymi się pod szyldem marki oraz płynniejszą współpracę z autorami. Jestem pewna, że po świetnie odebranej zmianie w cotygodniowych "Wysokich Obcasach" i sukcesach serwisu Wysokieobcasy.pl w przyciąganiu kolejnych prenumeratorów, Aleksandra Klich wraz z redakcją przygotuje też atrakcyjne propozycje dla czytelniczek "Wysokich Obcasów Extra". Będą one bardziej spójne z resztą świata "Wysokich Obcasów", jednocześnie zachowując swój unikalny charakter luksusowego magazynu dla ambitnych kobiet - wyjaśnia Joanna Mosiej-Sitek, zastępca wydawcy "Gazety Wyborczej" i wydawczyni magazynów.

Poprzednia redaktorka naczelna "Wysokich Obcasów Extra" - Ewa Wieczorek nadal będzie związana z "Gazetą Wyborczą". Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu magazynowemu wzmocni zespół "Wolnej Soboty", popularnego weekendowego tygodnika "Wyborczej".

Aleksandra Klich to dziennikarka i redaktorka, pracuje w "Gazecie Wyborczej" od 2000 r. W 2012 stworzyła "Magazyn Świąteczny" i pełniła funkcję jego szefowej do 2017 r., była też wicenaczelną dziennika od 2015 do 2019 r. W 2018 r. została szefową redakcji "Wysokich Obcasów" i jednocześnie Wysokieobcasy.pl.

Ewa Wieczorek była redaktorką naczelną miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra" od września 2016 r. Wcześniej pracowała w zespole "Dużego Formatu", a z "Wysokimi Obcasami" związana jest od początku ich istnienia, czyli od 1999 roku. Zajmowała stanowisko redaktorki tytułu, a przez siedem lat (2005-2012) była jego naczelną.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W środę, 1 lutego wystartowała Akademia Biznesu money.pl. To nowa platforma z eksperckimi treściami podzielonymi na ścieżki tematyczne, które obejmują: zarządzanie, prawo, technologie oraz rynek e-commerce. W ramach Akademii organizowane będą też m.in. warsztaty, webinary i autorskie konferencje dla zainteresowanych tematami związanymi z rozwojem biznesu, kariery czy...
W TVN Warner Bros. Discovery 2022 rok obfitował w inicjatywy zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu DEI (Diversity, Equity & Inclusion). Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym obszarze w minionym roku było podpisanie przez TVN Karty Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a jej zwieńczeniem wygrana w konkursie Nagrody Karty Różnorodności przyznana za projekt...
Plan działania opublikowany przez IAB Tech Lab obejmuje wszystkie pięć filarów zainteresowań organizacji: prywatność konsumentów, adresowalność i technologie zwiększające prywatność (PETs), zaawansowaną telewizję, łańcuch dostaw reklamy programmatic oraz pomiar cross-media.
Telewizja Polska S.A. 31 stycznia 2023 roku podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego. Umowa została zawarta na cztery lata i wchodzi w życie 1 lutego 2023 roku. MUX-6 od 1 lutego zastąpił działający do tej pory multipleks testowy naziemnej telewizji...
Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764