logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksandra Majewska Dyrektorem Finansowym (CFO) Polska Press Grupy

  PR 23.07.2021, przeczytano 261 razy

Od lipca br. stanowisko Dyrektora Finansowego Polska Press Grupy obejmuje Aleksandra Majewska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksandra-majewska-dyrektorem-finansowym-%28cfo%29-polska-press-grupy,392395,artykul.html

Aleksandra Majewska od początku kariery zawodowej jest związana z finansami. Ostatnio pracowała jako Dyrektor Kontrolingu Polska Press Grupy. Pierwsze kroki w świecie finansów stawiała jako specjalista ds. analiz w Orange Polska Sp. z o.o., gdzie awansowała aż do funkcji kierowniczych.

Posiada bogate doświadczenie w obszarze finansów. Ukończyła wiele różnorodnych studiów i szkoleń z zakresu finansów oraz kontrolingu. Jest absolwentką Szkoły Głó wnej Handlowej, ale swoją wiedzę poszerzyła w ramach kwalifikacji zawodowych CIMA, ESCP Europe na kierunku Advanced Controlling School oraz studiów podyplomowych z zakresu Rachunkowości zarządczej i controllingu.

Od lat wspiera biznes i zarządza zespołami jako menadżer finansów. Ma doświadczenie w pracy w złożonych międzynarodowych organizacjach zarówno usługowych, jak i produkcyjnych, gdzie koordynowała i wdrażała nowe projekty i procesy w obszarze finansów.

Źródło: Polska Press Sp. z o.o.

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mariusz Puzynowicz dyrektorem sprzedaży w Grupie Hrlink
We wrześniu 2021 r. Mariusz Puzynowicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy HRlink. W ramach swoich obowiązków nadzoruje działania sprzedażowe i marketingowe marek HRlink i Goldenline.
Już w najbliższy piątek, 24 września br. na łamach warszawskiego wydania „Gazety Wyborczej” rozpocznie się nowy cykl redakcyjny pt. „Jak mieszkasz, Warszawo”. Artykuły poświęcone tematyce mieszkaniowej, nowym zjawiskom oraz trendom specyficznym dla stolicy publikowane będą w każdy piątek oraz poniedziałek w „Gazecie Stołecznej” oraz w serwisie...
Od pół roku reżim Aleksandra Łukaszenki więzi Andrzeja Poczobuta, dziennikarza „Gazety Wyborczej" i działacza Związku Polaków na Białorusi. By oddać mu hołd, w sobotę, 25 września 2021 r. o 20:30 jego wizerunek zostanie wyświetlony na warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Redakcja „Wyborczej" zaprasza wszystkich do przyjścia do centrum stolicy i...
Portal WP najbardziej opiniotwórczym medium sierpnia 2021
Jak wynika z raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) ranking główny najczęściej cytowanych mediów w kraju otwiera portal WP z wynikiem 4,7 tys. powołań. Miejsce drugie zajął Onet, na który inni dziennikarze powoływali się ponad 4,2 tys. razy. Podium zestawienia zamyka dziennik Rzeczpospolita...
P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł. Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764