logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aleksandra Samociuk w dziale PR Grupy Żywiec

  PR 04.07.2024, przeczytano 465 razy
ilustracjastrzałka

Aleksandra Samociuk z początkiem lipca objęła stanowisko Corporate Communication Manager w Grupie Żywiec.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aleksandra-samociuk-w-dziale-pr-grupy-zywiec,404894,artykul.html

Do końca czerwca Aleksandra pełniła rolę PR i Social Media Manager w Maczfit Foods. Odpowiadała tam za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną firmy, w tym m.in. za komunikację korporacyjną, produktową, kryzysową, a także za employee engagement, rozwój kanałów SM oraz influencer marketing. Poprzednio pracowała jako PR Manager w Avon Cosmetics Polska, gdzie również zarządzała komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną firmy.

Wcześniej zdobywała doświadczenie w agencjach public relations: Hill+Knowlton Strategies, Publicis Consultants oraz On Board PR. W swojej karierze zawodowej pracowała dla takich klientów jak Coca-Cola, Tesco, Wyborowa Pernod Ricard, Mondelez Polska, 3M Poland, Max Premium Burger czy Grupa Żywiec.

Aleksandra jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe „Projektowanie ogrodu z domem rodzinnym” w SGGW i to właśnie z nim związane jest jej hobby – aranżacja ogrodów.

Źródło: Grupa Żywiec

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764