logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Alior Bank z kampanią Kredytu Gotówkowego Czyste Powietrze

  PR 20.10.2021, przeczytano 244 razy
ilustracja

Jakim powietrzem będą oddychać nasze dzieci? Warto już teraz o tym pomyśleć – przekonuje Alior Bank w najnowszej kampanii, która promuje kredyt gotówkowy z dotacją z programu „Czyste Powietrze”. Emisja spotów telewizyjnych i radiowych rozpoczęła się 18 października br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/alior-bank-z-kampania-kredytu-gotowkowego-czyste-powietrze,393453,artykul.html

– Wierzymy, że dzięki kampanii promocyjnej Kredytu Gotówkowego Czyste Powietrze oraz rosnącej świadomości ekologicznej Polaków, zainteresowanie tego typu produktami będzie coraz większe. Kredyt celowy na wymianę starych pieców, okien i ocieplenie domów połączony z dotacją na częściową spłatę kapitału kredytu jest nową kategorią produktową dla klientów indywidualnych. Nasza oferta jest nie tylko korzystna dla klienta, ale też potrzebna w kontekście ochrony środowiska – mówi Jacek Polańczyk, wiceprezes zarządu Alior Banku, odpowiedzialny za obszar komunikacji marketingowej.

Spot telewizyjny przedstawia historię rodziny z dziećmi. Dzieci przebrane za kosmonautów bawią się w domku na drzewie. Udają, że wylądowały na Marsie i szukają tam czystego powietrza. Prawdopodobnie przeniosły do swojej zabawy usłyszane wcześniej poważne rozmowy rodziców. Rodzice chcieliby dla dzieci poprawić jakość powietrza w najbliższym otoczeniu, ale wymiana starego pieca, okien i ocieplenie domu to dla nich kosmiczne pieniądze. Na szczęście, z dobrą radą i pomocą przychodzi bankier Alior Banku, proponując im Kredyt Gotówkowy Czyste Powietrze. Dzięki kredytowi i dotacji z programu „Czyste Powietrze”, rodzina będzie mogła zrealizować swoje plany. Remont domu staje się faktem, a dzieci kończą zabawę w kosmonautów, podsumowując „Misja zakończona!”.

Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja marketingowa PZL. Spoty telewizyjne 30 i 15-sekundowe wyprodukował dom produkcyjny Papaya, natomiast postprodukcję zrealizowało studio Televisor oraz studio dźwiękowe Juice Sound. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis.

Kampania ma na celu pokazanie korzyści, jakie niesie ze sobą Kredyt Gotówkowy Czyste Powietrze. Kredyt jest przeznaczony na wymianę starych pieców na nowoczesne źródła ciepła, wymianę okien, drzwi zewnętrznych oraz ocieplenie domu. Za środki z kredytu można także zamontować kolektory słoneczne, mikroinstalację fotowoltaiczną, zamówić audyt energetyczny oraz dokumentację projektową i ekspertyzy. Główną zaletą tej oferty jest fakt, że dotacja spłaci część kapitału kredytu. Finansowanie może wynieść nawet do 100 tys. zł, a dotacja do 37 tys. zł.

Istotną korzyścią dla klientów jest również to, że bank pomaga w załatwieniu formalności związanych z dotacją. Wniosek o dotację klient składa w banku, razem z wnioskiem o kredyt. Program „Czyste Powietrze” jest zarządzany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Źródło: Alior Bank

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Polski stół” – kulinarna opowieść o Polsce dostępna w kolejnych językach
„Polski stół” autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek to ebook poświęcony historii kuchni narodowej oraz wykorzystywanych w niej produktom. Cyfrowa publikacja – zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2020 – nowy wymiar”, jest bezpłatnie dostępna już nie tylko po...
Kinguin wraz z BLIKIEM, jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów płatności, rusza z akcją skierowaną do fanów gier video. Kampania będzie realizowana w trzech głównych obszarach. Pierwszym z nich jest konkurs, który stwarza szansę zostania streamerem i podpisania rocznego kontraktu z platformą Almost F4mous, zrzeszającą młodych twórców...
Dziadek do orzechów z kampanią „Przemoc to nie tradycja” dla Centrum Praw Kobiet
Agencja Dziadek do orzechów przygotowała nową kampanię dla Centrum Praw Kobiet z okazji międzynarodowej inicjatywy „16 dni akcji przeciwko przemocy”. Tym razem poruszony został temat wypowiedzenia przez Polskę Konwencji stambulskiej i obaw z tym związanych.
Z Propeller Film do Timecode Film Production
Do Timecode Film Production dołączyła kierowniczka produkcji - Renata Marszewska.
Provident ma plan na świąteczną radość w zimowej atmosferze
Provident startuje z kolejną, świąteczną odsłoną swojej kampanii opartej na popularnym przeboju z 2000 roku. Spoty pokazują, jak zapewnić zimową aurę i śnieg podczas zbliżających się świąt.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764