logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aluprof rozpoczął kampanię PR w Niemczech

  PR 05.10.2015, przeczytano 368 razy

ALUPROF, wiodący dystrybutor systemów aluminiowych dla budownictwa, prężnie działa zarówno w obrębie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Za wysoką jakością produktów idą również szeroko zakrojone działania mające na celu promocję polskiej marki na świecie. Obok kampanii telewizyjnej w Polsce, firma rozpoczęła aktywne działania marketingowe na rynku niemieckim.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aluprof-rozpoczal-kampanie-pr-w-niemczech,26149,artykul.html

Marka ALUPROF, która może pochwalić się milionami metrów kwadratowych doświadczenia w tworzeniu z aluminium, zdecydowała się podjąć działania promocyjne na rynku niemieckim. Ich celem jest pozycjonowanie ALUPROF jako specjalisty w branży produktów aluminiowych, zwiększenie świadomości marki i rozpoznawalności polskiego przedsiębiorstwa wśród decydentów z branży budowlanej, architektów oraz potencjalnych partnerów biznesowych za zachodnią granicą Polski. – Ze względu na bliskość terytorialną i potencjał gospodarczy rynek niemiecki, chociaż wymagający, ma ogromne znaczenie zarówno dla ALUPROFU, jak i naszych partnerów handlowych. Dlatego teraz zdecydowaliśmy się rozpocząć tam również działania medialne promujące naszą firmę i jej produkty. Mamy nadzieję, że tym samym weprzemy naszych partnerów handlowych, którzy aktywnie działają na niemieckim rynku – tłumaczy Bożena Ryszka, Kierownik Działu Marketingu i PR.

Szeroko zakrojone działania obejmują przede wszystkim niemiecką prasę branżową, w tym takie tytuły jak: Bauelemente BAU, Glas+Rahmen, Die Fassade czy Glaswelt. Komunikacja skoncentrowana jest na mediach b2b ze szczególnym uwzględnieniem mediów skierowanych do inżynierów budowlanych i architektów. Zostały w niej uwzględnione również media typu Special Interest oraz biznesowe.

Źródło: ALUPROF

www.aluprof.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe powstają w Polsce od 2015 roku. Przedstawiamy najnowszy raport o stanie powstających i obowiązujących uchwał krajobrazowych, w ośmiu największych miastach Polski (G8). Ten raport będzie szczególny, ponieważ po ponad 8-miu latach oczekiwania uzyskaliśmy odpowiedź na pytanie – czy ustawa jest zgodna z konstytucją?
Shakira nową ambasadorką Ipanema
Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.
Niższe ceny w Carrefour - marka Tex w kampanii wizerunkowej
Carrefour Polska ruszył z ogólnopolską kampanią promującą TEX. Marka ta zaprojektowana we Francji, od wielu lat dostępna jest w tej sieci na wyłączność. Dzięki wysokiej jakości odzieży, obuwia i dodatków oferowanych w konkurencyjnych cenach, zyskuje ona coraz więcej klientów na polskim rynku. W ramach wiosennej kampanii, produkty TEX oferowane są, m.in. w...
Puma rusza z kampanią, która stawia na szybkość
PUMA rozpoczęła pierwszą od 10 lat ogólnoświatową kampanię „FOREVER. FASTER. - See The Game Like We Do”. Nowe działania zapraszają profesjonalnych, jak i amatorskich sportowców do postrzegania rozgrywki w sposób, w jaki robi to PUMA.
Carrefour włącza się w kampanię społeczną UOKiK
Carrefour Polska dołącza do ogólnopolskiej kampanii Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów “Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”. Informacje na temat akcji, której celem jest ostrzeżenie Polaków przed fałszywymi inwestycjami, pojawią się we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce, a także w mediach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764