logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amazon Prime dostępny w Play

  PR 06.12.2021, przeczytano 339 razy
ilustracjastrzałka

Abonament w Play to nie tylko korzyści z dostępu do popularnych ofert i dużych oszczędności, ale także szereg usług dodatkowych na atrakcyjnych warunkach. Od teraz, klienci mogą otrzymują możliwość włączenia nowego, wygodnego rozwiązania – Amazon Prime w atrakcyjnej cenie 10,99 zł miesięcznie. Dzięki niemu można korzystać z bezpłatnej i szybkiej dostawy milionów produktów z amazon.pl, serwisu Amazon Prime Video z wielokrotnie nagradzanymi filmami i serialami, dostępu do darmowych gier na PC dzięki Prime Gaming oraz specjalnych ofert z Prime Exclusive Deals.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amazon-prime-dostepny-w-play,394039,artykul.html

Bezpłatna i szybka dostawa

Członkowie Amazon Prime otrzymują możliwość bezpłatnej, krajowej dostawy nawet na następny dzień bez minimalnej wartości zamówienia. Obejmuje ona miliony artykułów z ponad 30 kategorii, np. elektronika, komputery, książki, moda, dom i kuchnia, narzędzia, artykuły sportowe, zabawki.

Amazon Prime Video – wielokrotnie nagradzane filmy i seriale w jednym miejscu

Użytkownicy Amazon Prime otrzymują także nieograniczony dostęp do Amazon Prime Video – platformy streamingowej z popularnymi filmami i programami telewizyjnymi, w tym serialami Amazon Original TV: „Tom Clancy's Jack Ryan”, „Dobry omen”, „The Boys” oraz nagrodzonymi Emmy „Fleabag” i „Wspaniała pani Maisel”. Na platformie znajdują się także oryginalne filmy, w tym „Książę w Nowym Jorku 2”, „Kolejny film o Boracie”, „Bez skrupułów” Toma Clancy'ego, „Wojna o jutro” i „Hannah”, w którym występuje Joanna Kulig. Uzupełnieniem wachlarza materiałów jest również linia sportowych seriali dokumentalnych, w tym „Wszystko albo nic: Tottenham Hotspur”, „Wszystko albo nic: Manchester City”, „When Eagles Dare: Crystal Palace F.C.”, „Steven Gerrard's Make Us Dream”, „Take Us Home: Leeds United” oraz „Inside Borussia Dortmund”. Na Amazon Prime Video w formie filmu dokumentalnego przedstawione zostaną także życie i droga do sławy polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego. Premiera tego dokumentu zaplanowana jest na 2022 rok. Członkowie Amazon Prime mogą nie tylko oglądać wybrane tytuły na swoich urządzeniach w domu, ale także pobrać je za pomocą aplikacji na telefon lub tablet i cieszyć się rozrywką w dowolnym miejscu bez dostępu do internetu.

Prime Gaming – świat gier i wyjątkowych prezentów dla ich fanów

Prime Gaming to popularna na całym świecie platforma dla fanów gier. W ramach usługi można otrzymać darmowe gry na PC, ekskluzywną zawartość w grach oraz darmową miesięczną subskrypcję Twitch.

Źródło: PLAY

www.play.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie Mainstream Media AG
W zarządzie Mainstream Media AG, właściciela kanału ROMANCE TV Polska, zaszły zmiany. Tim Werner pozostaje na stanowisku CEO na kolejne pięć lat, natomiast Johannes Walzer zastępuje Horsta Kümmela na stanowisku dyrektora finansowego.
Radio Złote Przeboje przygotowało dla internautów wyjątkową premierę audio - 4 października 2022 r. o godz. 19:00 na zloteprzeboje.pl oraz na największych platformach streamingowych pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Tato, no weź”. W nowym cyklu dostępnym co wtorek Kamil Baleja szczerze porozmawia z gośćmi z pierwszych stron gazet oraz gwiazdami internetu o...
Opera GX Hot Tab Hero - rusza nowy polski teleturniej gamingowy
6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i...
W sobotę, 1 października 2022 r. ruszyła nowa akcja „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów” poświęcona profilaktyce i leczeniu nowotworów najczęściej dotykających kobiety w Polsce. Do końca br. na tradycyjnych i cyfrowych łamach dziennika ukazywać się będą publikacje na ten temat, w tym rozmowy z ekspertami. Celem projektu jest edukowanie oraz...
Ekstraklasa SA podpisała nową umowę licencyjną z CANAL+, na mocy której nadawca będzie miał prawa do transmisji wszystkich meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, w tym minimum 100 w jakości 4K, na terenie Polski w sezonach 2023/24 – 2026/27.  Czteroletni kontrakt o wartości blisko 1,3 mld zł zapewni CANAL+ prawo do pokazywania magazynów oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764