logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMB Technic z nową identyfikacją wizualną

  PR 06.03.2020, przeczytano 816 razy
ilustracja

AMB Technic, firma specjalizująca się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych, z końcem lutego zmieniła swoją identyfikację wizualną. Ewolucja wizerunku jest związana z 25-leciem firmy na polskim rynku i nową strategią funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amb-technic-z-nowa-identyfikacja-wizualna,385970,artykul.html

Firma zachowała charakterystyczną kolorystykę, która przez ostatnie lata zapewniła jej rozpoznawalność w środowisku branżowym. Podobnie jak dotychczas, wizualizacja graficzna wykorzystuje uproszczoną formę oraz ograniczoną do dwóch barw kolorystykę. Zmiana zostanie wprowadzana we wszystkich materiałach przygotowywanych przez AMB Technic oraz kanałach social media.

ilustracjastrzałka

Wraz z nowym logo odświeżona została strona internetowa www.amb.pl, na której można znaleźć m.in. bazę wiedzy z artykułami eksperckimi, opis usług wykonywanych w laboratorium demonstracyjnym oraz ofertę szkoleń. Jest to inicjatywa, która ma pomóc w rozwinięciu działalności szkoleniowej i ułatwieniu zrozumienia skomplikowanej ekspertyzy marki przez zebranie i usystematyzowanie wiedzy. Dzięki opracowaniu materiałów, producenci poszukujący rozwiązań mogą w łatwy sposób zapoznać się z możliwościami AMB Technic jeszcze przed pierwszym kontaktem z przedstawicielem firmy. Przejrzystość i wygoda w komunikacji jest jednym z najważniejszych założeń opracowanych przez Marka Bernaciaka, założyciela firmy i autora strategii marki.

ilustracjastrzałka

Źródło: AMB Technic

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Azjatyckie smaki w kampanii Publicis dla marki Winiary
Kuchnia azjatycka na dobre zadomowiła się w Polsce, nieustannie zachwycając nieoczywistymi smakami i aromatami. Marka WINIARY, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie popularnymi daniami z Dalekiego Wschodu, wprowadza nowości produktowe. Pasty do smażenia, nudle, sosy chilli i WINIARY Pomysły na…, pozwolą odtworzyć ulubione potrawy bez wychodzenia z domu – niezależnie od...
Marketingowe zwycięstwo na Euro: transmisja debaty
Zapraszamy na transmisję live debaty IPG Mediabrands „Wygraj Euro. Jak wydawcy i marki powinny dryblować, aby odnieść marketingowe zwycięstwo podczas najważniejszego sportowego wydarzenia roku”.
Natalia Kukulska w kampanii marki Remé
Startuje nowa kampania reklamowa brandu Remé, z udziałem nowej ambasadorki marki - piosenkarki Natalii Kukulskiej. Dołączyła ona do aktorki Mariety Żukowskiej, która jest ambasadorką tej marki od 2022. Materiały kreatywne na potrzeby kampanii przygotowała agencja Enyo, która od 2021 r. obsługuje budżet reklamowy Remé na działania 360°.
#20latPLwUE: kampania społeczna na niebiesko
Niemal 100 organizacji społecznych, firm i mediów dołączyło do kampanii świętowania 20 lat Polski w Unii Europejskiej, zainicjowanej przez Fundację Batorego i Fundację Polskiej Rady Biznesu. Akcja, której symbolem jest pin „20latPLwUE”, trwa przez cały maj. Organizatorzy zachęcają do dołączenia każdego, komu bliskie są wartości europejskie.
Spot Akcji Demokracja: czarny scenariusz, gdy odpuścimy sobie Europę
Terror rosyjskiej inwazji z perspektywy matki - sugestywny spot zrealizowany dla Akcji Demokracja ma uświadomić Polkom i Polakom, że wybory 9 czerwca do Parlamentu Europejskiego są bardzo ważne. Bezpieczeństwo Polski i Europy nie jest nam dane raz na zawsze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764