logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amiblu Polska rozszerza współpracę z Public Dialog

  PR 16.03.2023, przeczytano 239 razy

Od lutego br. doradztwo w komunikacji Amiblu Polska prowadzi Public Dialog. W ramach współpracy agencja odpowiada za realizację kompleksowej strategii w obszarze komunikacji korporacyjnej i prowadzenie kanałów social media spółki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amiblu-polska-rozszerza-wspolprace-z-public-dialog,399314,artykul.html

Agencja Public Dialog rozpoczęła współprace z Amiblu w 2022 roku, wspierając spółkę w public affairs oraz w zarządzaniu kryzysem. Współpraca została rozszerzona. Obecnie agencja Public Dialog odpowiada za realizację kompleksowej strategii komunikacji korporacyjnej i prowadzenie kanałów social media spółki: Linkedin, Twitter i Facebook.

Amiblu projektuje i dostarcza rury i kształtki GRP o długiej żywotności, stawiając na rozwiązywanie światowych problemów związanych z wodą, kanalizacją i energią. Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań systemowych GRP dla ścieków, wody deszczowej, wody pitnej, nawadniania, energetyki wodnej i zastosowań przemysłowych.

Główna siedziba Amiblu znajduje się w Klagenfurcie w Austrii, zakłady produkcyjne umiejscowione są w Niemczech, Hiszpanii, Polsce oraz Rumunii. Firma zatrudnia około 1500 osób.

Źródło: Public Dialog Sp. z o.o.

www.publicdialog.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764