logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amica rusza z kampanią sprzętów do zabudowy Amica IN

  PR 19.05.2015, przeczytano 1955 razy
ilustracjastrzałka

Amica Wronki S.A., polski producent sprzętu AGD, 15 maja wystartowała z kampanią reklamową dla nowej linii inteligentnych sprzętów do zabudowy Amica IN. z segmentu premium. Działania reklamowe, przewidziane dla nowych urządzeń, obejmują aktywność w telewizji, internecie oraz w punktach sprzedaży.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amica-rusza-z-kampania-sprzetow-do-zabudowy-amica-in,24889,artykul.html

Pierwsze filmy reklamowe nowej linii Amica IN., w formie billboardu sponsorskiego, zostały wyemitowane 15 maja w największych stacjach ogólnopolskich: TVN, Polsat, TVP oraz dodatkowo stacjach tematycznych.

Działania wzmocnione są również silną kampanią w Internecie, przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza narzędzi i formatów (banery statyczne i animowane, linki sponsorowane i filmy produktowe). W komunikacji wyeksponowany zostanie zarówno inspirujący design nawiązujący do światowych trendów, jak również innowacyjne rozwiązania technologiczne.

W ramach działań promocyjnych, 15 maja, wystartował również landing page www.amica.pl/in, gdzie szczegółowo prezentowane będą poszczególne urządzenia z nowej linii Amica IN., zarówno od strony wizualnej, jak i użytkowej. Internauci będą mieli możliwość zapoznania się z interaktywnymi modelami produktów oraz wizualizacjami, przedstawiającymi  nowoczesne i innowacyjne funkcje.

Swoją obecność Amica IN. zaznaczy również w mediach społecznościowych (m.in.Facebook, Youtube). 

Aktywność reklamowa dotyczyć będzie również punktów sprzedaży. W sklepach pojawią się materiały POSM oraz ekspozytory.

Kampania reklamowa wsparta zostanie działaniami public relations oraz działaniami niestandardowymi: cyklem eventów w największych miastach Polski, w ramach których konsumenci będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z produktem.

Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Value Media. Przygotowaniem landing page zajęła się agencja VMR. Komunikację PR prowadzi Monday PR

Źródło: Amica Wronki S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Magnum inspiruje przyjemnością
Magnum i Żabka otwierają Polaków na doznawanie przyjemności, szukając optymistycznej strony naszej codzienności i zmieniając polskie przysłowia na pozytywnie brzmiące - bo przyjemność pomaga spojrzeć na świat w pozytywnym świetle.
Bycie sobą w kampanii dentsu z okazji Pride Month
Z okazji Pride Month, dentsu Polska wraz z Klientami i Partnerami startuje z kampanią "dentsu & friends”. Zabierając wspólny głos pod hasłem „Bycie sobą nigdy nie będzie przereklamowane”. Inicjatywa ma na celu promowanie różnorodności i wsparcie społeczności LGBTQIA+ w wymiarze sojuszniczym. Partnerami kampanii są Mastercard, Gazeta Wyborcza,...
Obiektyw Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 do Canon RF
Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 to wysokiej klasy manualny obiektyw, którego domeną jest fotografia portretowa i reportażowa. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny charakter obrazowania docenią wszyscy fotografowie i filmowcy poszukujący jasnego, krótkiego teleobiektywu, który poza kompletem soczewek zaoferuje im także swoją duszę. Obiektyw zoptymalizowany do...
Marka Oxford rusza z akcją „Ambasadorzy Oxford” w ramach której zaprosi 200 mikroinfluencerów do prezentacji swoich nowych produktów szkolnych. Projekt przygotowała agencja On Board Think Kong.
Niantic Studio stawia na rzeczywistość rozszerzoną
Podczas targów Augmented World Expo firma Niantic zaprezentował nową, bezpłatną internetową platformę wizualną, Niantic Studio, która umożliwia programistom, twórcom i markom szybkie tworzenie w pełni immersyjnych doświadczeń XR, wykorzystując wszechobecny dostęp do sieci na praktycznie każdym urządzeniu. Firma Niantic udostępniła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764