logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amica wyróżniona przez najlepszych – wyniki konkursu „Kreatura 2019”

  PR 11.12.2019, przeczytano 200 razy

Zakończyła się 23. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura 2019, w której doceniony został projekt „Amica na Szlaku Smaku”. Znalazł się w gronie najciekawszych projektów spośród 156 nadesłanych propozycji. Wyboru dokonało jury założone z ekspertów w dziedzinie marketingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amica-wyrozniona-przez-najlepszych-%E2%80%93-wyniki-konkursu-_kreatura-2019_,385041,artykul.html

Organizowany corocznie konkurs miał wyłonić najlepsze prace z branży marketingu i docenić polską sztukę reklamową. Ideą wydarzenia było pokazanie nieskrępowanego konwencjami, odkrywczego i oryginalnego spojrzenia na świat marketingu, w którym doceniony może zostać każdy – od freelancera po domy mediowe. Nadesłano rekordową liczbę zgłoszeń, było ich aż 156. Przyporządkowano je 22 kategoriom, co pozwoliło zachować większy obiektywizm przy przyznawaniu wyróżnień.

Finałowa gala odbyła się 28 listopada 2019 r. w Warszawie. Amica została wówczas wyróżniona za działania prowadzone przez Dział Wsparcia Sprzedaży i projekt „Amica na Szlaku Smaku” w kategorii Web Design. To jednak nie wszystko, ten sam projekt został nominowany w kategorii Serwis Internetowy. Jury oceniało prace pod względem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

- Nagrody dla firmy Amica w tak prestiżowym konkursie, to dla nas powód do dumy oraz docenienie pracy zespołu, który pracował nad tym projektem. Wyróżnienie w kategorii Web Design i nominacja w kategorii Serwis Internetowy daje nam energię do dalszej wytężonej pracy – mówi Tomasz Pietrzyk, rzecznik prasowy Grupy Amica.

„Amica na Szlaku Smaku” to platforma komunikacji w formie grywalizacji, w której grupą docelową byli architekci i projektanci.

Źródło: Grupa Amica

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020
VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019
Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej...
16 miast walczy o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce
Bydgoszcz, Radom, Zamość, a może Rzeszów? Kto wygra 11. edycję plebiscytu miast „Świeć się z Energą” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje? Finałowe głosowanie trwa od 7 do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.
Konkurs na plakat z agentem 007
W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.
Konkurs na logo reaktora Maria
Narodowe Centrum Badań Jądrowych ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria. Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria – znaku identyfikacji obiektu, który będzie przeznaczony do popularyzacji oraz reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764