logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amica wyróżniona przez najlepszych – wyniki konkursu „Kreatura 2019”

  PR 11.12.2019, przeczytano 271 razy

Zakończyła się 23. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura 2019, w której doceniony został projekt „Amica na Szlaku Smaku”. Znalazł się w gronie najciekawszych projektów spośród 156 nadesłanych propozycji. Wyboru dokonało jury założone z ekspertów w dziedzinie marketingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amica-wyrozniona-przez-najlepszych-%E2%80%93-wyniki-konkursu-_kreatura-2019_,385041,artykul.html

Organizowany corocznie konkurs miał wyłonić najlepsze prace z branży marketingu i docenić polską sztukę reklamową. Ideą wydarzenia było pokazanie nieskrępowanego konwencjami, odkrywczego i oryginalnego spojrzenia na świat marketingu, w którym doceniony może zostać każdy – od freelancera po domy mediowe. Nadesłano rekordową liczbę zgłoszeń, było ich aż 156. Przyporządkowano je 22 kategoriom, co pozwoliło zachować większy obiektywizm przy przyznawaniu wyróżnień.

Finałowa gala odbyła się 28 listopada 2019 r. w Warszawie. Amica została wówczas wyróżniona za działania prowadzone przez Dział Wsparcia Sprzedaży i projekt „Amica na Szlaku Smaku” w kategorii Web Design. To jednak nie wszystko, ten sam projekt został nominowany w kategorii Serwis Internetowy. Jury oceniało prace pod względem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

- Nagrody dla firmy Amica w tak prestiżowym konkursie, to dla nas powód do dumy oraz docenienie pracy zespołu, który pracował nad tym projektem. Wyróżnienie w kategorii Web Design i nominacja w kategorii Serwis Internetowy daje nam energię do dalszej wytężonej pracy – mówi Tomasz Pietrzyk, rzecznik prasowy Grupy Amica.

„Amica na Szlaku Smaku” to platforma komunikacji w formie grywalizacji, w której grupą docelową byli architekci i projektanci.

Źródło: Grupa Amica

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszyła jubileuszowa 10. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego
Już po raz dziesiąty, kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają do udziału w Wyjątkowym Konkursie Fotograficznym. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 20 września br. w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają wspaniałe...
Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764