logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AML Polska wykleja samochody folią Avery Dennison

  PR 02.10.2017, przeczytano 1397 razy
ilustracjastrzałka

AML Polska to drukarnia wielkoformatowa funkcjonująca na rynku od ponad 10-ciu lat. W zakładzie wykonywana jest zarówno produkcja jak i aplikacja. Zatem można tutaj zamówić także folię, którą firma sama wyprodukuje oraz wyklei.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aml-polska-wykleja-samochody-folia-avery-dennison,33950,artykul.html

Tour de Pologne to niezwykle prestiżowy projekt, który niewątpliwie przynosi prestiż firmie AML Polska. Trudności przedsięwzięciu dodawał fakt, że czasu było naprawdę mało a samochody musiały być wyklejone idealnie. W sumie oklejono aż 60 samochodów – z czego 40 było osobowych i aż 20 dostawczych. Do zrealizowania projektu wykorzystano folię ploterową Avery Dennison z serii 777 oraz do druku serii MPI 2800.

Właściciel AML Polska zdecydował się postawić na folię Avery Dennison ze względu na jej wysoką jakość oraz wygodę w wyklejaniu. Dostawcą folii był Integart – dystrybutor folii Avery Dennison w Polsce, który dostarczył potrzebną ilość folii (blisko 2000m2!) w bardzo krótkim czasie.


Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Nawet signs.pl mi przypomina za jakie prace nie dostałem jeszcze zapłaty...

,

Są klienci, od których wynagrodzenie zawsze bierze się z góry.
Nie martw się, kiedyś się tego nauczysz.
  

brak ikonki
,

Nie lubimy się boksować z podwykonawcami, ale tutaj musimy zareagować. Materiał dotyczy wyklejania, o czym Pan Mariusz (Mario 1336) zapomniał pisząc komentarz, bo akurat za tą część pracy należność już dawno została uregulowana, to co nie zostało zapłacone to należność za rozklejanie (z naturalnych względów, jest ona później niż należność za wyklejanie), niemniej to też już jest nieaktualne bo wszystkie faktury są już rozliczone. W obecnych czasach 30 dni oczekiwania na płatność też nie wydaje nam się czymś wyjątkowym, a po prostu takie terminy dyktują klienci (nadmienię, że chwilę się spóźniliśmy). Wydaje nam się, że jest to po prostu reakcja, na fakt, że podziękowaliśmy Panu Mariuszowi za współpracę, przy okazji rozliczeń przy zupełnie innej produkcji. Wprowadzając w szczegóły, firma makowski.pl, przy okazji innej realizacji (oklejenie auta) dostała auto na którym trzeba było zdemontować pasek czerwonej folii z logiem poczty polskiej (dwa boki i tył auta, pasek ok 30 cm wysokości), faktycznie poprosiliśmy ich, aby to zrobili a wcześniej nie mieliśmy wiedzy, że będzie on na aucie (tu też trochę przesadzamy bo makowski.pl to w rzeczywistości jedna osoba). Rachunek, który otrzymaliśmy za tą usługę, opiewał na 1000 zł. Oceńcie sami, czy mieliśmy prawo poczuć się okradani (niedowiarkom korespondencję możemy udostępnić). No i najważniejsze, mimo wszystko, zapłaciliśmy ten 1000 pln za zdjęcie paska folii.   

avatar użytkownika
,

Zbierałem się od dłuższego czasu żeby na to odpisać - ale mi się nie chce...  

,

Jak się nie chce płacić za rozklejanie, to niezależnie od kwoty, należy zrobić to samodzielnie.


Ja na ten przykład, już nie wierzę klientom, twierdzącym, że auto do aplikacji podstawią umyte i automatycznie doliczam za mycie ręczne.
  

avatar użytkownika
,

w temacie , 2000mkw ? ile niby folii wchodziło na tego hujdaja ?

Najnowsze w tym dziale

Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa
Atlas wchodzi w kolejną fazę komunikacji związanej z nowym Gruntem NKP. To innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom nie kapie, nie chlapie i zapewnia w 100 proc. czystą pracę. Nawiązując do możliwości gruntu, ale także haseł kampanii, firma przygotowała spot, którego akcja dzieje się w… konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec...
Medallia wspiera Schneider Electric w zwiększaniu satysfakcji klientów dzięki przekazaniu spersonalizowanych informacji pracownikom w czasie rzeczywistym
Medallia nawiązał współpracę z firmą Schneider Electric, aby zmodernizować proces zbierania, mierzenia i zarządzania satysfakcją klientów. Koncentrując się na uwagach odbiorców, Schneider Electric wdrożył innowacyjne sposoby wspierania działań związanych z ich obsługą oraz satysfakcją poprzez zmianę sposobu postrzegania podróży klienta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764