logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMS City Tracker 2.0 z nowymi funkcjonalnościami

  PR 09.11.2018, przeczytano 361 razy
ilustracjastrzałka

AMS wprowadził nową wersję narzędzia AMS City Tracker umożliwiającego prezentację zasięgu nośników autobusowych i wizualizację oferty City Transport.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ams-city-tracker-2.0-z-nowymi-funkcjonalnosciami,380095,artykul.html

W nowej wersji AMS City Tracker można zapoznać się z parametrami mediowymi kampanii takimi, jak: zasięg 1+, zasięg 3+ oraz średnia liczba kontaktów na jednego widza, obejrzeć zdjęcia autobusów ze wszystkich miast objętych ofertą oraz sprawdzić zasięg geograficzny poszczególnych zajezdni autobusowych.

– AMS od kilku lat z sukcesem realizuje ideę smart OOH. Jej ważną częścią jest rozwój narzędzi ułatwiających pracę z naszą ofertą – mówi Arkadiusz Gawlak, Dyrektor ds. Rozwoju Oferty OOH. – AMS City Tracker z sukcesem zadebiutował ponad rok temu. Teraz zyskał nowe funkcjonalności, w których uwzględniliśmy pomysły naszych klientów zgłoszone w pierwszym roku działania tego narzędzia – dodaje Arkadiusz Gawlak.  

Autobusy i tramwaje są najbardziej popularnymi miejskimi środkami transportu. Reklama na autobusach daje unikalną możliwość dotarcia do wszystkich użytkowników ruchu – kierowców, pasażerów, przechodniów. Zapewnia także obecność w częściach miasta trudno dostępnych dla innych form reklamy.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wydatki reklamowe w wybranych branżach w lutym 2019
Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe w lutym 2019 roku w wybranych branżach: farmaceutycznej, handlowej, finansowej, telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej. W tym miesiącu w zestawieniu po raz pierwszy pojawiło się Ministerstwo Finansów. Ogłoszenie społeczne dotyczące e-PIT według stawek cennikowych kosztowałoby ponad 5,5 mln zł.
Nowa ramówka Onetu: do bogatej oferty wideo dołącza audio
Onet mocnym akcentem rozpoczyna wiosnę. Nowa ramówka, z wyjątkowymi nowościami oraz docenianymi przez widzów programami, umacnia pozycję wydawcy jako lidera na rynku wideo. Onet ogłasza także wejście w nowy segment i jako pierwsze medium w Polsce prezentuje ramówkę audio w Internecie, a w niej dziesięć autorskich podcastów.
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za luty 2019 r.
W lutym użytkownicy YouTube przede wszystkim starali się pokonać mały głód. Pierwsze i czwarte miejsce zestawienia zajęły bowiem reklamy Danio, z udziałem sympatycznego stworka symbolizującego niewielki apetyt. Na drugiej pozycji zobaczymy wideo ING Banku Śląskiego z ciekawym ujęciem powodu, dla którego należy oszczędzać. Na podium znalazł się także film...
Facebook stoi przed dochodzeniem kryminalnym w sprawie partnerstwa w zakresie przetwarzania danych.
Lidl na czele rankingu marek w telewizji
W 2018 roku najaktywniejszą marką w telewizji był Lidl, który zaliczył spory, 21% wzrost zakupu GRP w porównaniu z rokiem ubiegłym. Na trzech kolejnych pozycjach uplasowały się Plus, Orange oraz T-Mobile i to właśnie branża telekomunikacyjna wygenerowała największy, bo aż 44%, udział w zestawieniu TOP10 – wynika z analizy domu mediowego Codemedia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764