logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMS poszerza ofertę kontentową serwisu Cityinfo

  PR 05.12.2019, przeczytano 199 razy
ilustracjastrzałka

Towarzystwo Ekonomistów Polskich (TEP) i AMS nawiązały współpracę, tworząc fiszki ekonomiczne - TEPiszki. Cykl edukacyjny ukaże się w nowo powstałym dziale ekonomia w serwisie Cityinfo na cyfrowych nośnikach AMS.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ams-poszerza-oferte-kontentowa-serwisu-cityinfo,384981,artykul.html

Fiszki ekonomiczne to autorski cykl edukacyjny TEP, który powstał w celu poszerzania świadomości społecznej oraz propagowania wiedzy na temat ekonomii.

– Jako Towarzystwo Ekonomistów Polskich wierzymy, że rozumienie podstaw ekonomii jest podstawą do lepszego rozumienia mechanizmów funkcjonowania gospodarki i społeczeństwa, a także do prowadzenia merytorycznej debaty publicznej oraz jakościowej publicystyki – mówi Rafał Rudzki, członek Rady TEP. – Chcemy ze swoim cyklem dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i w prosty sposób wyjaśniać zawiłe ekonomiczne pojęcia - dodaje.

TEPiszki od grudnia br. pojawiają się w serwisie Cityinfo na cyfrowych nośnikach AMS – w wiatach przystankowych, galeriach handlowych i w autobusach. Cityinfo to miejski serwis informacyjno-reklamowy AMS, przygotowywany przez profesjonalnych dziennikarzy i aktualizowany na bieżąco. Informacje prezentowane są w kategoriach m.in. podróże, moda i uroda, fitness, zdrowie, wnętrza, co gdzie kiedy, a od grudnia br. także w sekcji ekonomia.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cenzura prewencyjna w PAP: protest pod Polską Agencję Prasową
W dniu 12.01.2020 pod Polską Agencją Prasową odbył się protest gromadzący kilkadziesiąt różnych organizacji i środowisk dotkniętych cenzurą prewencyjną.
Wypraszanie dziennikarzy z konferencji prasowej – komentarze PSPR
Członkowie klubu rzeczników prasowych i eksperci od etyki w PSPR komentują ostatnią opinię Rady Etyki Public Relations w sprawie wykluczania wybranych dziennikarzy z konferencji prasowych (z 15.01.2020 r.). Wypowiedzieli się: Mariusz Gruza (Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy), Agnieszka Jaszkaniec (Katowickie Wodociągi S.A.), Tomasz Popielewski (Ceramika Paradyż), Bartosz...
Bankier.pl najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów
Bankier.pl po raz dwunasty z rzędu został uznany za najważniejszy portal internetowy skierowany do inwestorów w badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Polska dla seniorów w Radiu Tok FM
Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które przypadają 21 i 22 stycznia, Radio TOK FM przygotowuje specjalną akcję multimedialną. Złożą się na nią: audycje, ekskluzywne podcasty oraz specjalne materiały dostępne na tokfm.pl. Dzięki nim słuchacze i internauci poznają problemy, oczekiwania i codzienność starszych osób w Polsce.
Format #Hashtagchallenge na Tiktoku dostępny dla polskich reklamodawców
Hasztag jest jednym z kluczowych narzędzi mediów społecznościowych, a wyzwania to coś, co pokochało pokolenie Z. Nie dziwi więc, że #HashtagChallenge stał się jednym z najatrakcyjniejszych formatów na TikToku, zarówno dla użytkowników, jak i dla marek. Od tego roku dostępny jest również dla polskich reklamodawców.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764