logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMS wprowadza nowy cennik oraz możliwość rozliczania kampanii podobnie jak w internecie

  PR 07.03.2022, przeczytano 202 razy

W kwietniu 2022 r. AMS wprowadzi na rynek nowy model rozliczania kampanii na wybranych nośnikach Digital OOH, a także nowy cennik uwzględniający innowacje w ofercie i zmienne warunki rynkowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ams-wprowadza-nowy-cennik-oraz-mozliwosc-rozliczania-kampanii-podobnie-jak-w-internecie,395010,artykul.html

Od kwietnia br. AMS będzie działać z nowym cennikiem usług oraz zaktualizuje zasady ogólne ekspozycji reklam. Zmiana związana jest z nowymi stawkami cenowymi oraz z wprowadzeniem – po raz pierwszy na rynku Digital Out-of-Home – możliwości rozliczania kampanii w modelu CPM DOOH (cost per mille) w odniesieniu do działań realizowanych na nośnikach Digital Cityscreen. To prawdziwa innowacja rynkowa – model rozliczenia znany dotąd z reklam internetowych zostanie zastosowany w odniesieniu do Digital Out-of-Home, co zwiększy elastyczność oferty, szybkość reakcji i adaptację na zmiany.  

– Jako lider rynku OOH dostarczamy innowacyjnych rozwiązań, dobrze wpisujących się w dynamicznie zmieniające się potrzeby reklamodawców – mówi Małgorzata Augustyniak, wiceprezes zarządu AMS. – Jednocześnie na ceny naszych produktów ma wpływ szereg czynników zewnętrznych, często nieprzewidywalnych i zmiennych. Należą do nich wzrost inflacji i kosztów operacyjnych, decyzje administracyjne, jak również wielkość popytu, kształtującego naszą politykę cenową. Wszystkie te elementy znalazły odzwierciedlenie w zaktualizowanym cenniku oraz zasadach ogólnych ekspozycji reklam na naszych nośnikach – dodaje.  

Miniony rok upłynął w AMS na wypracowywaniu i wdrażaniu produktów opartych z jednej strony na wartościach eko, z drugiej zaś – na rozwiązaniach cyfrowych. Podobnie będzie w 2022 r. AMS zamierza bowiem rozwijać się w obu kierunkach, które znakomicie wpisują się w zmieniające się, elastyczne potrzeby reklamodawców oraz nowe postawy konsumentów.

W 2021 r. AMS wprowadził także trzy ścieżki zakupowe, które będą rozwijane w roku bieżącym: produktową, pakietową oraz cennikową.

  • Szczegółowe informacje TUTAJ.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Isa Soares Tonight”: nowy program informacyjny CNN International
CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
Już od najbliższego poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze Więcej Sportu”, a zmianie...
63 proc. ankietowanych dziewcząt doświadczyło różnych form nękania w mediach społecznościowych. 38 proc. osób z niepełnosprawnościami padło ofiarą mowy nienawiści w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie – czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Patrycja Pupiec z redakcji Poradnikzdrowie.pl została laureatką I nagrody w kategorii „Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie”. Nasza redakcyjna koleżanka została nagrodzona za artykuł „Ignorancja a może niewiedza? Dlaczego kobiety umierają na raka?”.
Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764