logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMS wygrywa przetarg na obsługę wiat przystankowych w Tychach

  PR 17.01.2022, przeczytano 231 razy
ilustracjastrzałka

W wiatach przystankowych kolejnego śląskiego miasta pojawią się citylighty AMS. To efekt wygranego przetargu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ams-wygrywa-przetarg-na-obsluge-wiat-przystankowych-w-tychach,394418,artykul.html

AMS wygrał przetarg ogłoszony w ub. r. przez Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach na wynajem powierzchni reklamowych wiat przystankowych w Tychach. Oznacza to, że oferta firmy powiększyła się w tym mieście do 94 powierzchni reklamowych na 44 kluczowych przystankach.

– Poszerzamy naszą ofertę citylightów o kolejne miasto na obszarze śląskiej metropolii. To korzyść biznesowa zarówno dla nas, jak i reklamodawców, którzy poszukują kompleksowych, nowoczesnych rozwiązań i skutecznego dotarcia do swoich klientów. Mieszkańcy Tychów zyskają zaś na estetyce wiat przystankowych – mówi Wojciech Zdanowicz, członek zarządu AMS.

Wygrany przetarg na obsługę wiat przystankowych w Tychach będzie kolejną realizacją spółki na południu Polski. W ostatnich latach AMS wygrywał przetargi na nowe wiaty wyposażone w citylighty m.in. w Sosnowcu, wdrożył też nowoczesne cyfrowe citylighty z oryginalnymi funkcjonalnościami dla mieszkańców Śląska (to m.in. darmowe WiFi, dostęp do ładowarek smartfonów i cyfrowych map miast). W Zabrzu zaś AMS dostosował nośniki do wąskich wysepek przystankowych.

Citylight to, obok digital citylightów, najpopularniejszy w portfolio AMS nośnik obecny w przestrzeniach miejskich. Citylighty, jako eleganckie miejskie gabloty reklamowe, cieszą się najwyższą akceptacją społeczną.

W przetargu na obsługę wiat w Tychach wzięły udział dwie firmy; umowa z AMS zawarta została na trzy lata.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zarząd Ringier Axel Springer Polska i Tomasz Lis zadecydowali o zakończeniu współpracy. Z dniem 24 maja 2022 r. Tomasz Lis przestaje pełnić funkcję redaktora naczelnego oraz prowadzącego podcast „Świat_PL” i odchodzi z firmy.
24 maja mija trzeci miesiąc agresji Rosji na Ukrainę. Grupa TVN – podobnie jak cała Polska – od momentu rozpoczęcia wojny pomaga Ukraińcom. W pierwszej kolejności nadawca koncentrował się na działaniach ułatwiających odnalezienie się uchodźcom w nowej rzeczywistości. Wśród innych inicjatyw podjętych przez grupę są m.in.: strategiczna współpraca z...
Inicjatywa Polish-Ukrainian Forbes Women Academy to cykl edukacyjnych webinarów skierowanych przede wszystkim do  kobiet z Ukrainy. Celem inicjatywy jest wspieranie, pomaganie w edukacji i przystosowaniu się do nowej rzeczywistości. Pierwszy webinar poświęcony aktywności zawodowej kobiet i podejmowaniu pracy w Polsce odbędzie się 31 maja.
Marta Danielewicz z poznańskiej redakcji „Gazety Wyborczej” otrzymała nagrodę Pióro Odpowiedzialności w kategorii Artykuł tematyczny. Dziennikarz Gazeta.pl Dominik Szczepański został wyróżniony w kategorii Artykuł prasowy. Gala wręczenia nagród, przyznawanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbyła się w środę, 25 maja br.
W związku ze zniesieniem stanu epidemii w Polsce z dniem 16 maja 2022 roku Grupa TVN podsumowuje działania na rzecz walki z pandemią podjęte na przestrzeni ostatnich 2 lat. Przeznaczyła na ten cel łącznie ponad 22 miliony złotych – wliczając bezpośrednie darowizny oraz wartość czasu reklamowego przekazanego na bezpłatne kampanie społecznie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764