logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Andrzej Tuzinowski dyrektorem w PMPG Polskie Media

  PR 11.01.2021, przeczytano 185 razy

Od 4 stycznia do zespołu PMPG Polskie Media dołączył Andrzej Tuzinowski.  Na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży Projektów Specjalnych będzie odpowiedzialny za rozwój oferty grupy w obszarze projektów contentowych i marketingu 360, client service i pozyskiwanie klientów do realizacji tych działań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/andrzej-tuzinowski-dyrektorem-w-pmpg-polskie-media,389794,artykul.html

Andrzej Tuzinowski od 1999 r. związany był z Grupą ZPR Media. Najpierw jako szef muzyczny Radia ESKA i Dyrektor Programowy Radia ESKA Kraków, a następnie Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży dla wszystkich stacji radiowych grupy. W latach 2016-2017 związany z Grupą Wirtualna Polska jako Dyrektor ds. Rozwoju Produktu Radiowego. Po powrocie w 2017 r. do ZPR Media najpierw kierował agencją content marketingową 360 Content Team (w strukturach grupy), a od 2018 r. zarządzał Biurem Reklamy Magazynów i Internetu.

- Propozycja PMPG to coś co z jednej strony pozwala mi wykorzystać moje wieloletnie i wszechstronne doświadczenie związane z projektami niestandardowymi i contentowymi w internecie i innych mediach, a z drugiej możliwość pracy w nowoczesnej i dynamicznej organizacji. Cieszę się, że dołączam do zespołu PMPG w momencie jej tak dynamicznego rozwoju i bardzo ciekawej transformacji. – mówi Andrzej Tuzinowski.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

1 410 000 złotych – tyle wyniósł dochód ze świątecznego bloku reklamowego wyemitowanego 25 grudnia 2020 roku w TVP1, tuż po głównym wydaniu „Wiadomości”. W akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, po raz 28. organizowanej przez Telewizję Polską, wzięło udział 13 reklamodawców.
Od 1 lutego 2021 r. nowym redaktorem naczelnym „Polski Metropolii Warszawskiej” zostaje Wojciech Rogacin. Paweł Siennicki podjął decyzję o odejściu z firmy.
W ubiegłym roku minęło piętnaście lat od emisji pierwszego w historii wydania „Dzień Dobry TVN”. Od tamtej pory program nieustannie dostarcza widzom rozrywki, informacji, wzruszeń. Dzięki wyjątkowym prowadzącym to idealny przepis na udany poranek. W 2020 "Dzień Dobry TVN" był liderem oglądalności wśród programów śniadaniowych w grupie...
Od poniedziałku, 18 stycznia br. słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli głosować na swoje ulubione piosenki z listy aż 500 niezapomnianych przebojów. Na antenie stacji przez 3 tygodnie prezentowane będą wybrane utwory i historie ich powstania, a głosowanie potrwa na zloteprzeboje.pl. Od 8 lutego Radio Złote Przeboje każdego dnia zagra po 100 piosenek z listy, by finalnie...
Szczepan Twardoch felietonistą „Dużego Formatu”
W styczniu 2021 r. do zespołu „Gazety Wyborczej” dołączył Szczepan Twardoch. Felietony autora bestsellerowego „Króla” od 18 stycznia co dwa tygodnie będą ukazywać się w poniedziałkowym wydaniu dziennika - na łamach „Dużego Formatu” oraz w serwisie Wyborcza.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764