logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Angelika Waszkiewicz z awansem w More Communications Agency

  PR 17.01.2023, przeczytano 696 razy
ilustracja

Angelika Waszkiewicz awansowała na stanowisko PR Managera w more communications agency. Będzie odpowiadać m.in. za budowanie i kompleksową realizację kampanii dla klientów z obszaru brand PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/angelika-waszkiewicz-z-awansem-w-more-communications-agency,398672,artykul.html

Waszkiewicz związana jest z more communications agency od ponad 3 lat. Po dwóch latach pracy na stanowisku Senior Account Executive i roku jako Junior PR Manager, objęła funkcję PR Managera. Do jej zadań należy kierowanie zespołem, prowadzenie działań komunikacyjnych dla takich marek jak m.in.: Panasonic, Victorinox czy CEDC, oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg.

Angelika Waszkiewicz z branżą PR związana jest niemal 9 lat. Specjalizuje się w komunikacji lifestyle’owej, brand PR oraz influencer marketingu. Współpracowała z takimi firmami jak: Medisept, Meble Wójcik, Strefa Przemian, Purella Superfoods czy Venoflex. Wcześniej związana była zawodowo z 38 Content Communication oraz Havas PR.

Źródło: more communications agency

www.more-ca.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Anna Gruszka dołącza do adQuery
Do zespołu platformy technologicznej adQuery dołączyła Anna Gruszka, obejmując stanowisko Chief Growth Officer. W nowej roli odpowiada za wzrost biznesu, przyspieszenie rozwoju platformy w Europie oraz budowanie relacji z największymi markami z rynku lokalnego i globalnego.
Nowa szefowa Działu Prawnego Grupy Eurozet
Od 1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
Awanse w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało aż 10 osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
Kamila Glińska nową szefową serwisu Plejada
Z początkiem lipca 2024 r. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
Bartłomiej Chmiel dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania Klientów z branży e-commerce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764