logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anglojęzyczny kanał TVP World rozpoczął bezpłatne nadawanie w Estonii

  PR 01.07.2022, przeczytano 213 razy

Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anglojezyczny-kanal-tvp-world-rozpoczal-bezplatne-nadawanie-w-estonii,396456,artykul.html

- Telewizja Polska nie ustaje w swoich działaniach mających na celu szerzenie prawdy o wydarzeniach na świecie, czego wyrazem jest uruchomienie TVP World w naziemnej telewizji w Estonii. Dzięki temu widzowie tego kraju będą mogli poznać polski i regionalny punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia z obszaru Trójmorza i całego świata, z dbałością o zgodność z rzeczywistością i prawdę historyczną - powiedział Mateusz Matyszkowicz, Członek Zarządu Telewizji Polskiej.

- Bardzo cieszę się, że poza France24, kolejny międzynarodowy kanał z newsami i informacjami będzie dodany do listy kanałów niekodowanych i wzbogaci bezpłatną ofertę dla widzów w Estonii - powiedział Veikko Sepp, Członek Zarządu Levira.

TVP World to anglojęzyczny całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej. Prezentuje aktualne wydarzenia ze świata z polskiej i regionalnej perspektywy. Oprócz wiadomości, TVP World oferuje programy o tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej, historycznej i sportowej.

TVP World można oglądać w telewizji naziemnej w całej Estonii na pozycji 10 na liście kanałów.

Według sondażu przeprowadzonego przez Turu-Uuringute AS, blisko 208 tys. widzów korzysta z naziemnej telewizji w Estonii, a 122 tys. z nich to widzowie z dostępem do programów w jakości HD.

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platforma VOD Flixclassic dostępna w Samsung Smart TV
Platforma VOD FlixClassic, która gromadzi klasyki kina z całego świata jest już dostępna jako aplikacja na Samsung Smart TV z systemem Tizen.
AUDIENCE CPC to nowa oferta reklamowa Grupy ZPR Media wykorzystująca potencjał 1st party data, czyli danych własnych wydawcy. Mając świadomość zmian zachodzących w podejściu do prywatności w sieci i ograniczeń możliwości „obserwowania” zachowań Użytkownika w Internecie, proponujemy zakup przestrzeni reklamowej w oparciu o zweryfikowane wskaźniki jakościowe oraz...
Podcasty są medium coraz chętniej wybieranym nie tylko przez polskich słuchaczy, ale też przez reklamodawców. Sprzyja temu wysoki poziom akceptacji treści promocyjnych związanych z seriami podcastowymi, co potwierdzają wyniki trzeciej edycji raportu „Słuchacz podcastów w Polsce”, stworzonego przez zespół Tandem Media z Grupy Radiowej Agory.  
Wyborcza.pl i Storytel łączą siły. Od sierpnia 2022 r. dwie subskrypcje - pakiet Premium Wyborcza.pl i pakiet Unlimited Storytel dostępne będą w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie 55 zł*. W ramach łączonej usługi subskrybenci będą mogli sięgnąć do sprawdzonych informacji, nagradzanych reportaży, wywiadów z nietuzinkowymi gośćmi i wielu innych tekstów w serwisach...
Aleph i Reddit będą wspólnie obsługiwać reklamodawców
Aleph Group, Inc, globalny dostawca reklamy digital w krajach rozwijających się (“emerging countries”), ogłosił właśnie globalne partnerstwo sprzedażowe z platformą Reddit. Celem partnerstwa jest zapewnienie jak najefektywniejszych rozwiązań partnerom reklamowym w Europie i Azji Środkowej, w obliczu szybkiego rozwoju Reddit na całym świecie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764